RE: Těhule duben 2011

15.2.2011 (23:00) #860705 r rybízekRegistrovaný uživatel Holky, moc moc děkuji za podporu!!! Moc si toho vážím, nemohla jsem nevstát a nekouknout, zda jste tu byli nebo ne.. Všechny příspěvky jsem samozřejmě probulila :'( Taky mám dnes slzavé období. Míchají se ve mně pocity strachu, nejistoty a nevím co ještě všechno dohromady..:'( Ani malou se mi […]

#860705
r rybízek
Registrovaný uživatel

Holky, moc moc děkuji za podporu!!! Moc si toho vážím, nemohla jsem nevstát a nekouknout, zda jste tu byli nebo ne.. Všechny příspěvky jsem samozřejmě probulila :'( Taky mám dnes slzavé období. Míchají se ve mně pocity strachu, nejistoty a nevím co ještě všechno dohromady..:'( Ani malou se mi nechtělo dávat k babičkce nejradši bych ju mazlila, jako kdyby mi měla být teď tou největší oporou.. přesto, že nic z toho nechápe, ale to bude asi mateřským instinktem..
Cucaracho, jaký je kočárek? 🙂 Určitě dej fotku na FB! Mrknu.
Májo, na tebe jsem v noci myslela, že nakonec to budu mít první za sebou já, protože to tak fakt vypadalo.. :S Ale jak jsem nebyla vyspaná, vůbec se mi do toho nechtělo, byla jsem slabá.. a hlavně je to fakt ještě hodně brzo! Ani s Karolínkou jsem nechtěla rodit v noci a to mi vyšlo, narodila se večer, takže jsem rodila přes den.
Raduzko, věř, že nákupy by byly příjemnější. Hlavně nám to s kamarádkou nemůže vyjít! Když jela posledně za mnou, tak měla autonehodu, jak jsem tu psala… ! 🙁
Hruštičko, v pátek by s náma nic nedělali, ale budu mít takový hraniční období 35+0, takže i kdyby mimi na svět přišlo, tak už by to nebylo tak zlé a bude mít cca už 2,5 kg.
Takže budu poctivě polehávat a nechám zanedbat naši domácnost jako nidky před tím! Zkusím si zítra zřídit Vodafone life, abych vás mohla číst v posteli, jak psala Veverik.
Uvidíme, jak mi to zítra Dr. vysvětlí a jestli uzná, že mi ty injekce měla dávno dát.
Akorát se tam včera narodilo miminko, když jsem byla na ambulanci 🙂
Tak dobrou všem a já se zase ozvu po zítřejší kontrole. Mám v tom teď trošku hokej, jestli mám brát magnezko v tbl., když jsem v noci dostala injekci, byla jsem nějaká zmatená a nezeptala jsem se. Jo a ti dr. jsou asi taky řádně zmatení, normálně mě napsala do zprávy, že moč je v pořádku, při mi ji nezkoušeli!!! A že křečový žíly jsou bez otoků, přitom kalhoty ani punčochy jsem dole neměla :S Je to děs, kolikrát člověk neví, co si má o těch dr. myslet!?

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist