RE: Těhule duben 2011

7.8.2010 (19:15) #858309 r rybízekRegistrovaný uživatel Ahojte těhulky 🙂 Veri, jsem moc ráda, že jsi o.k.! Doktorka tě určo objednává, tak jak má. Ví co dělá. Tak asi máš delší cyklus než 28 dní a ovulaci jsi měla tím pádem později. Já to tak měla při prvním těhu, byla jsem jakoby o týden pozadu, páč […]

#858309
r rybízek
Registrovaný uživatel

Ahojte těhulky 🙂
Veri, jsem moc ráda, že jsi o.k.! Doktorka tě určo objednává, tak jak má. Ví co dělá. Tak asi máš delší cyklus než 28 dní a ovulaci jsi měla tím pádem později. Já to tak měla při prvním těhu, byla jsem jakoby o týden pozadu, páč jsem měla cyklus 5 a ne 4 týdny. Neboj, určo bude všechno v pořádku. To je počasí co? Děs běs!! Hledala jsem tě na FB,ale marně 🙁 Vložila jsem tam tu mailovku, co jsi psala v předchozích komentářích a nenašlo mi to nic.
Bell, to není snad ani možný, že jsi tolik přibrala. Já přibrala 17 kilo při prvním těhu. Že maminky naberou třebas 25 kg, to už jsem slyšela mockrát, ale 35kg, to je rekord! Jak vás mohly nožičky unést…?:)
A jste dneska uanvené a při chuti??
Já jsem úplně v poho s obojím 🙂
Vstávala jsem v šest, na sedmou chodím na brigádu, ale jednom na dvě hodiny. Pak jsem nachystala všem snídani, dala si kafčo a šla vařit oběd a pak jsem dělala velký uklid, který jsem minulý týden hodně ošidila, protože jsem byla hodně unavená. A při té příležitosti jsem trošku přestěhovala malé pokojík. Ale nic těžkýho, šoupla jsem jen hrací koberec s hračkami a stoleček s židlí a má to tam zase trochu jinak. Já mám ráda změnu 🙂 Nic nevážilo víc než malá a tu musím nosit ať chci nebo ne. Takže dnes docela prodkutivní den! Ani nevím, že jsem těhotná, jen se mi ráno udělalo třošku špatně na té brigádě, ale nezvracela jsem a za pět minut to bylo dobrý. Někdo se mě ptal, teď si vzpomínám, jestli jsme s malou doma, jo jsem. MD mám do tří let, takže ještě 10 měsíců a to už bude druhé miminko, když bude vše v pořádku 🙂 .
Tak zatím pa, ženy, mějte se se svými pupíky krásně 🙂 a pište, pište, jak se máte a jak vám je, těším se … 🙂

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist