RE: Těhule duben 2011

1.10.2010 (21:11) #858935 AnonymHost Jé vy mě budete takhle pokoušet:D , asi budu nakonec jediná, která se chce nechat překvapit až do úplného konce těhotenství s pohlavím!Blahopřeji Zlatouchu k výbornému výsledku scr. a též že už víte, že to bude holčička (95% pravděpodobnost to se mi už zdá vysoká, takže se určo Dr. nemýlil:) ).Kamarádce […]

#858935
Anonym
Host

Jé vy mě budete takhle pokoušet:D , asi budu nakonec jediná, která se chce nechat překvapit až do úplného konce těhotenství s pohlavím!
Blahopřeji Zlatouchu k výbornému výsledku scr. a též že už víte, že to bude holčička (95% pravděpodobnost to se mi už zdá vysoká, takže se určo Dr. nemýlil:) ).
Kamarádce Dr. tedy taky řekl, že budou mít holčičku (avšak z UTZ běžného u obvodního gynekologa, nikoliv z UTZ, kde se provádí NT screening, myslím, že jsou to dokonalejší přístroje – citlivější a mající určitý program na to měření nosní kůstky a toho šíjového projasnění) a narodil se jim kluk jako buk:D .

Majo: my když jsme čekali první, tak jsme nechali natočit záznamy z UTZ a studovali to doma – bylo to cca ve 20. tt a s babičkou jsme tam viděly „kuličky“, no a narodila se nám dcerka. Takže já už bych si vůbec nic netipovala, po mé zkušenosti:) .

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist