RE: Těhule duben 2011

4.10.2010 (22:58) #858979 AnonymHost Veveriku:Kdyby mi o celém tom martyriu neřekla genetička ještě před NT screeningem, tak bych taky pořádně nevěděla, proč mi vlastně budou příští týden brát krev – tedy jak se ten test jmenuje.Ale řekla mi, že to bude integrovaný test, který zahrnuje 1.trimestrální scr., 2. trimestrální screening (dříve zvaný triple test) + […]

#858979
Anonym
Host

Veveriku:
Kdyby mi o celém tom martyriu neřekla genetička ještě před NT screeningem, tak bych taky pořádně nevěděla, proč mi vlastně budou příští týden brát krev – tedy jak se ten test jmenuje.
Ale řekla mi, že to bude integrovaný test, který zahrnuje 1.trimestrální scr., 2. trimestrální screening (dříve zvaný triple test) + UTZ ve 20. týdnu. Ještě to taky nazývají konsiliární UTZ vyšetření a to si tedy pod tím neumím nic představit, takže to budu vědět až po tom všem, co absolvuji.
A jak mi předem genetička řekla, nebudou mě do ničeho nutit, takže jsem připravená případně AMC odmítnout. Něco jiného by bylo, když bych měla výsledky ze všech scr. špatné. Prostě mi nikdo nevymluví, že ten triple test se neplete, když vyjde špatně a ostatní je v pořádku.
Ladule:
blahopřeji k negativnímu NT scr..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist