RE: únor 2011

25.2.2011 (16:30) #863691 b bambulkaRegistrovaný uživatel Tááák po dlouhé odmlce se opět hásím i s Bohouškem.Všem co porodili moc moc gratuluji, přeji pevné zdravíčko a hodná miminka. Těm co mají před porodem přeji hladký průběh porodu.Nás pustili včera – měli jsme trošku ubítek váhy a máme zánět ve vočíčkách – takže musím kapat kapičky – […]

#863691
b bambulka
Registrovaný uživatel

Tááák po dlouhé odmlce se opět hásím i s Bohouškem.
Všem co porodili moc moc gratuluji, přeji pevné zdravíčko a hodná miminka. Těm co mají před porodem přeji hladký průběh porodu.
Nás pustili včera – měli jsme trošku ubítek váhy a máme zánět ve vočíčkách – takže musím kapat kapičky – chuďátko moje takhle ho musím tejrat. Není to nic příjemnýho. No ale hlavně že už jsme doma s taťkou, který je mimochodem úplně super.
No a k porodu. Taky jsem neměla zrovna jeden z nejlehčích porodů. Kontrakce po 5 minutách mi začali 18.2. už někdy od půlnoci ve 3 hodiny jsme jeli do porodnice. Tam mě napojili na monitor s tím, že jsem otevřená na ani ne na 1 prst. Na hekárně jsem byla až do 12 odpoledne kdy mě přesunuli na gyndu prorože se nic neměnilo – stále otevřená na 1 prst,ale kontrakce pořád po 5 minutách. Na gyndě jsem strávila celý den a celou noc a v noci to byl teda děs – po celou dobu jsem měla kontrakc s tím rozdílem, že jednou to bylo po 5 minutách pak po 4 pak po 8 mintách a tak různě. Ráno za mnou přišla sesta a říká „no vidíte to byli asi jen poslíčci“. Pak přišel primář a vyšetřil mě a říká. Jééé vy už jste otevřená na 5 prstů – teda vy jste byla hodná (jako tu první dobu pordoní). Tak mě kolem 9 přesunuli zpět na hekárnu. Dali mi poloviční klystýr a pořád jsem byla napojená na monitoru. Kolem 11 mi píchli vodu. Pak jsem šla na sál. Tam mi dali infůzi aby jsem měla ještě silnější kontrakce – jako by mi ty co už jsem měla nestačili. A pak tlačit. Hmmmmmmm ono se to lehko řekne po 2 probdělích nocích mít ještě sílu na tlačení. Tak mi to moc nešlo. Tak už začalo být nejspíš zle protože zeslabovali ozvy malého tak primář říkal ať mi sestřička zmáčkne břicho. poprvé nic tak, že prej mi zase něco píchnou a když už jsem viděla tu stříkačku a slyšela, že se něco děje tak jsem sebrala snad poslední sílu, která ve mne byla a malej se konečně pohnul. A pak už to byla brnkačka. Musím říct, že jsem měla super doktor (primáře) a super sestřičku – moc mi pomohli. pak mě pan primář oznámkoval 😀 . prý za první dobu porodní za 1,ale za tlačení za 4. Takže průměr 3. 😀 .
No to jsem se rozepsala.
A taky něco k malému. Včera byl zlatíčko když jsme dorazili domů. Koupání super. Spinkání super. Dnes se od 11 do 14 pěkně pozlobil. Vůbec nechtěl usnout. Kroutil se jak žížala – asi ho trápili prdíky.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist