RE: únor 2011

6.4.2012 (10:52) #866475 b bivinkaRegistrovaný uživatel Ahojky,tak u nás je taky hnusně,ale i tak bych ráda pak vyjela na procházku. Přeci jen si člověk potřebuje trošku pročistit hlavu a projít se 🙂 Škoda,že není tak krásně,jako bylo, když jsme trčeli doma.. Peti a už to má Valinka lepší s tím „ezémem“ nebo co to má […]

#866475
b bivinka
Registrovaný uživatel

Ahojky,
tak u nás je taky hnusně,ale i tak bych ráda pak vyjela na procházku. Přeci jen si člověk potřebuje trošku pročistit hlavu a projít se 🙂 Škoda,že není tak krásně,jako bylo, když jsme trčeli doma..
Peti a už to má Valinka lepší s tím „ezémem“ nebo co to má ? Chudinka malá .(
Zkusím do té vany dát ještě méně vody,aby si mohl lehnout a přitom jsme už nemuseli mít to lehátko. Adámek je hrozně šťastný,když může v té vaně kopat nohama a voda cáká.
Jinak u nás se vstává taky dříve než před změnou času,ale nějak jsem se probrala až v sedm,ale vím,že Adámek už tam delší dobu brebentil,tak jsem mu udělala mléko,rovnou mu ho šoupla,ať si ho drží a během toho jsem mu vyměnila plenku. Už je fakt v tom držení flašky šikovný, už si to chce držet jen sám. Jen ho musím naučit, aby mu to šlo v sedě.
Adámek sice je v tom vývoji pozadu, ale ne o moc, jak říkala paní na rhb. Hlavně dělá už další pokroky. Takže to stoupnutí bude co nevidět.
Tak zatím pááá, dala jsem zas prát prádlo..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist