RE: únor 2011

20.3.2011 (12:23) #863827 p petra.hejskovaRegistrovaný uživatel krásný den,Děcko už se blížím snad zdárně ke konci. Na poslední kontrole na utz už byla děloha čistá a krvácení dr nazval jako čístící. Nyní už je jen takový slabší výtok. V úterý jdu zas na další. Nemocnice mě nechce pustit dřív než se celá záležitost vyřeší. Jinak moje […]

#863827
p petra.hejskova
Registrovaný uživatel

krásný den,
Děcko už se blížím snad zdárně ke konci. Na poslední kontrole na utz už byla děloha čistá a krvácení dr nazval jako čístící. Nyní už je jen takový slabší výtok. V úterý jdu zas na další. Nemocnice mě nechce pustit dřív než se celá záležitost vyřeší. Jinak moje mamka už to nevydržela a při mém posledním pobytu v nemocnici šla za ředitelem nemocnice. Popslala mu situaci a hned od stolu řekl, vždyť to vypadá že jí tam nechali placentu. Taky se to nakonec vše potvrdilo. Je pravda, že sestry i dr se na mě dívali trošku přes prsty, ale změnili své chování a začali se více všímat a dokonce se mi snažili i vysvětlit co jsem tam vlastně měla. Jinak mamka tam šla samovolně a moc to se mnou zrovna neprobírala. Je pravda, že kolikrát s námi zacházeli ne moc vlídně. Př. Při druhé revizi, kdy jsem byla celý den v nemocnici a šla večer domů, nás při příjmu (tedy Martina a Valinku) nechali čekat mezi ostatními skoro 2 hodiny v čekárně. Když věděli, že mě příjímají, měli je dát rovnou na pokoj (měla tehdy 7 dní), pak když jsme dorazili na pokoj, tak tam byla zima jak sviňa, Mě sestra přikryla 2 peřinami a řekla že tady je teplo. Martin tam zmrzal ve svetru a malou jsme měli zabalenou navíc i v naší dece. Přitom by stačilo zavolat jen údržbáři aby na pc zvýšil teplotu na daném pokoji (tak jak to udělali na té poslední hospitalizaci na rozkaz dětského dr). Tak to ředitele chce vše písemně, už to mamka má trošku sepsané a zanese to jak z tama vypadnu.
A z jiného, holky ty sběrače by možná mohly pomoc i mě jak koukám. Jen mě tedy samovolně neodtýká mlíko (ani přes den ani noc) tak nepotřebuji nosit ani ty vložky. Ale na stimulování bradavky by to možná mohlo pomoc a malá by se nepouštěla.
Dnes jsem zahájila pro V. novou ozdobu hlavičky. Začalo jí odstávat pravé ouško a lalůček a to se mi nelíbí. Tak máme čepičku a právě spinká. Snad se to podaří ještě srovnat.
Co máte k obědu? my dnes super lehké jídlo, vymslel si ho sám taťka, že chce jen sladkou rýži s ovocem. Ale udělám k tomu ještě nějakou polívku. No a po obědě pofičím s malou na cvhíli ven. Na to je asi různý pohled, v časopisech se také hodně liší. V jednom do 6-ti týdnů jen okno a postupné prodlužování, v dalším zas pokud nepadají trakače tak ven. My tedy jedem tu druhou metodu. neprší, nesněží, nemrzne a dětská sestra u dr řekla že to je i na prdíky.
Tak dobrou chuť všem k obědu a pa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist