RE: únor 2011

12.2.2012 (9:36) #865969 b bivinkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko,Evi, to je dobře, že budeš mít novou pračku, to se ti bude prát jedna báseň :)) A je dobré, že to přivezou, zapojí a starou si odvezou.Babyzno, tedy vy máte šikovného kloučka :)) Já jsem tě dočetla až dokonce:D a to před spaním, tak jsem pak usnula […]

#865969
b bivinka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko,
Evi, to je dobře, že budeš mít novou pračku, to se ti bude prát jedna báseň :)) A je dobré, že to přivezou, zapojí a starou si odvezou.
Babyzno, tedy vy máte šikovného kloučka :)) Já jsem tě dočetla až dokonce:D a to před spaním, tak jsem pak usnula jako nemluvně.
Jinak s těma žens. probléma si to dovedu představit,jak to je nepříjemné. Tak přeji, aby brzo zjistili z čeho to je a nebylo to vážné!
Já musím zaťukat, mám vše v pořádku, jen mám silnější menses než dřív a to mě jedině štve, dřív jsem mohla používat tampony jako nic a teďka mi to vadí… Snad časem to bude lepší..
Jinak včera jsme byli na té večeři,tak Adámek byl hlídaný. Jsem ho vykoupala,nakrmila a šoupla do postýlky a půl hodině byl klid,tak jsem ho šla zkontrolovat a jako kdyby to tušil,tak nespal a když jsem tam nakoukla,tak začal řvát jak tůr a nechtěl už ležet a zrovna přišli Hon. rodiče,tak povídali, ať jim ho dám, že ho tam pak dají za chvilku. Tak jsme šli. Prý šel spát pár minut po našem odchodu a celou dobu spinkal. My jsme přišli asi v půl dvanácté. Taková děsná zima, co byla venku.. fůj, na to že jsem měla dvoje ponožky a zimní boty,tak jsem měla červené prsty..
A normálně jsem ještě ve dvanáct nemohla usnout.. A vzbudila jsem se po šesté hodině a už jsem byla vyspalá.. a Adámek spal až do sedmi. Bylo krásně ho vidět, jak se probouzí. Jak se protahuje a kouká na ručičky. Jo a novinka, Aďa se začal i v postýlce přetáčet na břicho a pak na mě čumákuje z postýlky:D 😀
tak páá,jdu snídat.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist