RE: únor 2011

8.2.2012 (9:35) #865945 b bivinkaRegistrovaný uživatel Dobré ránko,Bambulko, děkujeme, my to vzládneme s tím cvičením. Válet se tedy nebudeme. Hlavně ať Vám už udělají ten net doma, aby si nemusela běhat do studeného baráka!Evi, ty děcka snad mají šestý smysl na to, když mamka přijde spát. Já tedy šla spát po desáté, ale nemohla jsem […]

#865945
b bivinka
Registrovaný uživatel

Dobré ránko,
Bambulko, děkujeme, my to vzládneme s tím cvičením. Válet se tedy nebudeme. Hlavně ať Vám už udělají ten net doma, aby si nemusela běhat do studeného baráka!
Evi, ty děcka snad mají šestý smysl na to, když mamka přijde spát. Já tedy šla spát po desáté, ale nemohla jsem usnout. Když jsem už skoro usínala,tak mě vzbudil nějaký zvuk. Tak jsem si šla ještě odskočit a vrátím se a chci zavřít oči a ten náš se začal otáčet ze strany na stranu a pak začal fňukat a už byl pomalu brekot, ale to jsem ho nechala, jak se to vyvine a tak začal řvát. Takže jsem ho musela pochovat a zpět. A znovu řev, tak zas pochovat a už to zabralo a spal.
U nás tedy platí to, že nesmím na něj kouknout do postýlky, páč když kouká a uvidí mě,tak hned chce, abych ho vyndala.
No ale u nás vyjímečně začal řvát v jednu hodinu, nejdříve taťka naběhl a začal šššššš.. a šel zas do postele a pak začal Aďa zas řvát,tak jsem se probrala a musela ho pochovat a přebalit,pak zpět do postele a spali jsme do šesti a po mléce jsem ještě spala do osmi, ale Aďa už byl vzhůru, páč si povídal a kopal do postýlky..
Tak jdu s malým cvičit,aby jsme nezaháleli u Kouzelné školky a pak bude snídat..

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist