RE: únor 2011

31.1.2012 (11:34) #865840 AnonymHost teda holky, já půjdu bydlet za vámi, právě jsem dojela domů, svítí slunko a auto ukazovalo -18 st 🙁 , v 7 jsem ho šla nastartovat a nechala běžet. máme ho na kartu, takže tu jsem vzala domů. bez karty totiž nikdo neodjede. to nefunguje řízení 🙂 trvalo 3/4 hdony než […]

#865840
Anonym
Host

teda holky, já půjdu bydlet za vámi, právě jsem dojela domů, svítí slunko a auto ukazovalo -18 st 🙁 , v 7 jsem ho šla nastartovat a nechala běžet. máme ho na kartu, takže tu jsem vzala domů. bez karty totiž nikdo neodjede. to nefunguje řízení 🙂 trvalo 3/4 hdony než se odmrazily skla. taky jsem pak martina vyhnala don ádrže nalít tu ochranu proti zamrznutí. máme naftáka, ale v pohodě. po hodně co to před barákem řechtalo to jelo krásně, žádné škytání. ale žá stály auta u krajnice a to jsem jela jen 7 km do krnova.
byla jsem u dr. , na prevenci na zubním, tak jako vždy ok, já fakt od 9 let neměla se zubama nic dělané, jen malinko zubního kamene, ale prý nejde ani ta troška vzít v těch koutech. ale snad mezizubním se tam dostanu. ale mám problém s dáněma, ve druháku jsem byla na přestřižení dé dolní uzdičky, tahala mi dásna ze zubů dolů a hrozila by ta para…, a ted o vánocích se mi to zas projevilo a bolelo. tak si koupím spešl pastu a asi budu víc dbát na mezizubní čištění, když to mě tak nebaví, prý i 3x denně :^) , no pak jsem jela na alergologii si předepsat prášky na jaro. protože už mám nyní takové zvláštní pocity, že mě vše svědí, pálí oči, … tak prý je to možné i z těch mrazů, že je počasí zblázněné. a ptala jsem se na malou, tak je 70 % pravděpodobnost, že bude také alergik. no jo, tak to všechny ženské v baráku budou trpět.
jinak malá má pipku už lepší, je to teda pořád ještě červené, nasral mě martin, říkám že kdyby se pokadila, tak at jí opláchne ve vaně, vždyt už stojí, a neutírá kapesníčkam,a jo neboj. no volám mu, co dělají a prý akorát jsem dopřeabalil, ale normálně ubrouskama, protože se mu nezdá že je nateklá. nevím jak mohl červenost a nateklost přes hovína vidět, jsem ho sjela. fakt mě ….., pak jsem mu poslala sms, že má zákaz chodit malá ven a doufám že dodrží aspon tohle a neudělá si zas věci dle sebe a pro své pohodlí. fakt nakopat mu do kou..
uspat jí nedokázal v postýlce, no a přišla zlá matka, zakázala vstup do ložnice řekla že se nechá vyřvat, protože usne. taky že se tak stalo. už spí.
tak půjdu něoc udělat a nachystat se do práce, zatím papa
Evi s kubíkem jsem se nasmála, to je teda srajdil

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist