RE: únor 2011

10.9.2011 (16:06) #864757 AnonymHost Dari, je dobře že jste 6. nemoc zvládly, ale už si můžeš fakt oddychnout. Už jí nikdy mít Lola nebude. Ten průběh znám od kamarádky a byla fakt nešťastná, ono člověk když neví co s dítětem udělat a jak mu pomoci, to je fakt největší bezradnost.Jinak já teprve dělám oběd, zapečené […]

#864757
Anonym
Host

Dari, je dobře že jste 6. nemoc zvládly, ale už si můžeš fakt oddychnout. Už jí nikdy mít Lola nebude. Ten průběh znám od kamarádky a byla fakt nešťastná, ono člověk když neví co s dítětem udělat a jak mu pomoci, to je fakt největší bezradnost.
Jinak já teprve dělám oběd, zapečené brambory, už jsme na ně měli takovou dobu chuť, že jsem se do nich dala. tak už jsou v troubě. Dřív jsme vařit dnes nestíhali. Předělávali jsme zas obývák. Protože se Valča začíná přesouvat zvláštním pohybem (se plazí, fakt jen rukama se dotáhne kam potřebuje) a včera už lízala káble od lampy. Hm tak jsme musely všechny dráty, káble atd prostě schvoat do lišt. Nám dospělým to nevadilo, že to bylo jen přibité takovýma úchatkama na zeď, ale Valuš by na to asi mohla brzo přijít a tak mít třeba hřebík v žaludku. A když už se Martin dal do té úpravy, jsem si vymyslela přehodit sedačku 3sedák místo 2sedáku. A když už to bylo vše rozbrané, tak jsem šla vyklepávat koberec. Máme takový černý vysoký chlup (Ikea), holky co tam byyl za bordel, bylo mi až zle a to máme naklepávací hubici na koberce 😀
Teď jsem sama doma 🙂 , Martin šel sbírat hrušky do sudu, malou si vzala babička do kočárku a prý v kolik má dorazit nejdříve 😛 . tak mají nařízeno v půl 4 být doma na přesnídávku.
A asi nám rostou zoubky, je protivná jak p…l a taky si začíná krásně prosazovat, že jako já tady nebudu ležet sama. Pojď za mnou. A jak nebyl problém večer v postýlce, že jsme jen položili a šli, sama usnula. Tak teď začíná brečet. no ale tak jako má smůlu. Je najezená, okoupaná a nic jí nemůže chybět, až asi klid u dásní. ale ten neovlivníme. tak jí nechávám se vyvztekat. Jé já se zas rozepsala.
Jinak co děti můžou papat nějak neřeším. zkusila jsem si něco spočítat a tak vše kupuji, jak obědy, tak svačinky a to je k danému měsíci, takže neřeším nějaký nákup a přemýšlení co valstně můžem. Včera mamka koupila malé hamánka, ovoce s tvarohem, tak ovoce tam je přes 50 % a tvarohu 5 % 🙂 , takže tvaroh nějak extra asi nedávat. Takyjsem jednou zkusila jogurt, byl to klasický od activie, ale byl kyselý jak šťovík, tak jsem jí teď zkusila koupit tu sladkou. Hm tak uvidím jak to projde. K obídku kupuji nejvíce v rosmannu, DM nebo v Polsku a na sváču má klasickou přesnídávku, která byla nedávno v lídlu za 9 kč. Občas jí do toho dám piškot sunárku a má baštu a že se jí boule dělají za ušima.
A máme novinku, během včera se přetočila snad 8x z bříška zpátky na záda a pravé kolínko si strká pod bříško. No asi už to brzo začne, ale i se těším.
Utíkám schovat nádobí z myčky a dát zas z přípravy oběda do myčky. Už nám to tady i začíná vonět zapečením. mňam mňam.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist