Bivi, on se naštěstí ani vysavače nebojí. když je na zemi, tak ho chce pořád zkoumat (vysavač jsem nechala zaparkovaný pod jeho židličkou kvůli tomu odsávání) a vůbec mu nevadí, když ho zapnu. Jen když mu to tahá asi ten „zadní“ sopel, tak pořvává. I šplíchnout vincentku do nosu si nechá a když mu teď stříkám vincentku i do krku, tak už otvírá papulu a pak mlaská. Asi mu chutná 🙂 . Prostě je to náš kluk statečnej.
My budeme na silvestra asi u tchánovců. Ještě se budeme muset domluvit jak to udělat s malým. Nebo si uděláme taky silvestra ve dvou a pak k nim zajdeme na Nový rok na „after party“.Podobně jsme slavili silvestra každý rok. Večer jsme šli do divadla a pak ke známým a pak prvního jsme k nim šli ještě dojídat zbytky (after party). Naštěstí bydlí jen o pár ulic dál, takže jsme si mohli i popít.
Jinak Kuba teď chodí spát mezi 6 a 7. Jen včera usnul v 5, vzbudil se v 6 a pak čumákoval až do půl 10. No a v 6 už byl zase vzhůru. Kdyby tak aspoŇ jeden den vydržel spát až do 8. Ale on se mezi 5 a 6 budí na mlíko (ještě teda i kolem v noci) a pak už většinou neusne a když, tak jen na hodinku. Darebák jeden.
No nic, půjdu si dát vanu a pak hurá do hajan!
Jo a ještě k tomu čištění zoubků, tak já Kubíkovi dám kartáček, ať si ho žužlá. Kamoška si malýho bere do koupelny, když si sama čistí zuby a taky mu dá kartáček, ať si ho aspoň kouše. Prý jí to řekl i zubař. Že zatím může mít kartáček jako kousátko a časem, až bude mít víc rozumu, mu to vysvětlovat a dávat mu pastu a tak. Jiná známá zase hned od prvního zoubku čistila malé zuby takovým tím silikonovým kartáčkem na prst a hned i s pastou. Jenže já bych ten prst malýmu prostě do papule nenarvala. Takže si kartáček různě kouše.