RE: únor 2011

4.10.2011 (17:11) #864862 b bivinkaRegistrovaný uživatel Ahojky.Bambulko a ty nudličky jsi koupila nebo jsi udělala domácí ? Přemýšlela jsem,že bych mu zas udělala polévku, minulý týden jsem mu jí udělala a zeleninu rozmačkala, ale nějak nevěděl co s takovým množstvím vody na lžíci dělat, tak mi to furt vypouštěl ven z pusiny.. takže víc bylo […]

#864862
b bivinka
Registrovaný uživatel

Ahojky.
Bambulko a ty nudličky jsi koupila nebo jsi udělala domácí ? Přemýšlela jsem,že bych mu zas udělala polévku, minulý týden jsem mu jí udělala a zeleninu rozmačkala, ale nějak nevěděl co s takovým množstvím vody na lžíci dělat, tak mi to furt vypouštěl ven z pusiny.. takže víc bylo venku než v něm.. A jakmile mu tam nechám nějaké kousky,tak je furt vystrkuje jazykem ven.. přitom nejsou tak velké a mohl by je už sníst..
Dneska jsem se nedospala, malej se rozhodl od šesti pořvávat v posteli.. nakonec jsem zjistila,že je posraný.. to mi to nemohl říci ?:D
Po sváče spal dvě hodiny a pak se usmíval, ale během oběda furt sebou mlel, vše ho v kuchyni zajímalo, takže otáčel hlavou sem a tam a jídlo lítalo sem tam.. až jsem to nevydržela a začla zvyšovat hlas a rozčilovat se, no a samo,že moc pak nechtěl jíst.. tak jsem se musela uklidnit a začít znovu.. Jsem to ale máma:^)
Jinak teďka ke sváče jsem mu do bílé activie zamíchala malou přesnídávku banán – hruška… a baštil to jak o závod, zbytek activie jsem dojedla já. Nechtěla jsem mu jí tam dávat uplně celou, páč jsem nevěděla, jak to vlastně dopadne.
Taky jsem byla u nás v krámku a ženské za pultem mi koukly do kočáru a prej, že je tam pěknej obřík a už je mu malej kočár*-) Jak kdybych to sama nevěděla, že korba nám jaksi už je tipťop..
A obřík.. tsss.. je to pěknej kluk 😀
Holky, dáváte některá mimčům i jiné jogurty ? Ochucené nebo nějaké pro mimča ? Já vůbec nevím jaké, krom té bílé activie.. ale tu samotnou nejí.. Moc na výběr v krámě pro ty mimča nemají..některé jogurty jsou hnusné i pro dospělého..
Tak pááá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist