RE: únor 2011

7.12.2010 (13:28) #862852 p petra.hejskovaRegistrovaný uživatel holky, jak koukám tak holení a takové věci budou dělat problém asi spoustě maminám. Naposled jsem se tak znažila, že mám z toho škaredé pupínky a tak mě hned manža sprdnul, že si mám na to příště zavolat jeho 😀 , jenže já volala, volala a nikdo mě neslyšel, […]

#862852
p petra.hejskova
Registrovaný uživatel

holky,

jak koukám tak holení a takové věci budou dělat problém asi spoustě maminám. Naposled jsem se tak znažila, že mám z toho škaredé pupínky a tak mě hned manža sprdnul, že si mám na to příště zavolat jeho 😀 , jenže já volala, volala a nikdo mě neslyšel, byl v tu dobu pro dřevo a blbnul s Bessy na zahradě. no tak třeba příště.

Jinak s tím masírováním a drážděním svalů si myslím, že to je fakt. Já tedy mažu asi 3 týdny, ale mažu, natáhnu na prst ten Intisan, namáznu se a jdu zas dál. Myslím si, že nám nikomu nic nestojí za to intezivně hladit, masírovat a tím vyvolat porod.
Babyzno, děkuji za upozornění, ale je to vůl, jinak ho nemůžu nazvat. Sám si zahrává právě s jídlem atd. Už dva roky ho napomínám aby snídal, aby se snažil i v práci jíst pravidelně, ale mlel si své. Na co, ale prosím tě atd. Dnes má krev dobrou, takže od slepáku, přes slinivku jde ve čtvrtek na gastro. Zatím na šlauchu nebyl, tak neví do čeho jde, řekla jsem mu, že mi připadlo že to nic není, ale musí posloíuchat pokynů dr. Je to nepříjemné, ale ne bolestivé a není to nic co se nedá vydržet.

Končí nám film a protože jsme doma všichni, využiji toho na pomoc s lehkým úkliem. stále po malování nemám ani okna zevnitř, natož tak záclonu atd. tak pomaličku, pomaličku a opatrně.
mějte se a zase někdy pa

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist