Po porodu už vůbec nechci sex

VÁŠ PŘÍBĚH Píšu vám hlavně kvůli manželovi, protože on mě nutí tento problém řešit. Já sama bych se nikdy neodhodlala, abych o tom někomu řekla.

Také vám, milé čtenářky, vzal porod chuť na sex? Anebo to bylo právě naopak? Na vaše názory a zkušenosti se těšíme v naší diskusi.

Sex jsme neměli už víc než rok. Začalo to potom, co se nám narodila Emička. Chuť na sex mě absolutně přešla a manžel, když viděl, že nechci, nejdřív nenaléhal, ale když už jsme se po porodu nemilovali tři měsíce, začal mě trochu nutit. Tím se mi zprotivil ještě víc.

Donutila jsem se

Když jsme měli výročí svatby, donutila jsme se alespoň k orálnímu sexu, ale přišlo mi to tak ponižující, že i manžel to na mě poznal a raději už příště nic nevyžadoval.

Před porodem jsem měla sex ráda, milovali jsme se dvakrát týdně a bylo to moc hezké. Teď už na to ale prostě nemám ani pomyšlení, dokonce se mi to hnusí. Je mi líto manžela a taky se bojím, že si najde milenku.

Jak zplodit dítě?

Snažíme se o tom mluvit, ale poslední dobou už je to jen trápení. Přemýšlím, že zajdu někam k doktorovi, ale nevím kam. Gynekoložka mi řekla, že jsem zdravotně v pořádku a že to chce čas.

Chtěli jsme druhé dítě a teď už vlastně ani nevím, jak si ho udělat. Kamarádka, které jsem se jako jediné svěřila, mi radí, že mám zatnout zuby a snažit se to vydržet, že se do toho zas dostanu.

Četla jsem na internetu, že to trápí hodně žen, i když ne tak dlouho jako mě.

Máte nějaký recept jak to překonat? Nebo mám jít rovnou k psychiatrovi? Ničí to náš vztah a bojím se, že se díky tomu rozpadne.

Kamila, 34 let

1.9.2010 12:22 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist