S angličtinou na mateřské

Přemýšlíte, co bude, až se vrátíte zpět do práce po mateřské nebo potřebujete angličtinu už teď? Děti vyrostou, ten čas tak letí a mozek je třeba neustále zásobovat novými podněty. Být partnerkou pro svého muže, to chce být přeci každá.

Nevíte, jak skloubit čas a hlídání dětí?

Nabízíme skupinové lekce angličtiny ve spřátelených kavárnách v Praze. Přijedeme do Vaší oblíbené kavárny, kde je příjemné prostředí pro děti s hlídáním a vy se můžete věnovat pouze sobě. Skupinky budou do max.4 osob dle úrovně v dopoledních hodinách.

Stačí se jen přihlásit a můžete začít.

Jinak jsme specialisté na individuální hodiny. Individuální kurzy mají tu výhodu, že veškerá pozornost je zaměřená pouze na Vás. Vy si určujete, jaká témata Vás zajímají, tempo výuky postupuje podle Vašich schopností a každá minuta, kterou si zaplatíte je věnovaná jen a jen Vám.

Myslíte si, že rodilému mluvčímu nebudete rozumět? Nebojte se, Váš lektor přizpůsobí rychlost své mluvy Vaším schopnostem. A brzy zjistíte, že mu budete rozumět, i když začne mluvit rychleji.

Potřebujete ušetřit čas a máte čas jen na výuku? I to se dá vyřešit. Lektor přijede k Vám nebo je možnost využít SKYPE, WEBEX, FACETIME

Vycházíme z reality, že každý z nás je unikátní stvoření a žádný mozek není stejně propojený. Stejně tak, jako je každý mozek rozličně propojen existuje množství nástrojů. Výukových stylů je totiž tolik, kolik si jich sami určíte.

Vždy hledáme tu nejvhodnější kombinaci, tzv. right match klienta/studujícího a lektora.

K míře a formě Vaší zvídavosti využíváme Vašich silných stránek a posilujeme ty slabé, společně vytváříte vlastní přístup k výuce, vzájemně se obohacujeme o informace a vytváříme vazbu.

 

Více informací najdete na stránkách https://www.individualnihodinyanglictiny.cz/

 

nebo zde http://www.cafepinkbear.cz/  https://divokakavarna.wixsite.com/kavarna/kontakt

 

 

 

 

15.5.2019 9:57 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: časdětimozek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist