[Ukončeno] Soutěž o bezplatný odběr pupečníkové krve

Čekáte miminko? Chcete mu uložit pupečníkovou krev? Zúčastněte se naší předvánoční soutěže a hrajte s námi o bezplatný odběr pupečníkové krve.

PUPEČNÍKOVÁ KREV – “DAR PRO ŽIVOT”

Stačí jen zodpovědět 5 krátkých otázek (k nalezení správných odpovědí Vám dopomohou webové stránky www.cordbloodcenter.cz). V případě, že Vaše odpovědi budou správné, dostáváte se do slosování o hlavní cenu, a tou je 1x bezplatný odběr pupečníkové krve. Průběh soutěže Soutěž bude probíhat ve dnech od 19.12.2011 do 23.12.2011. Své odpovědi můžete tedy zaslat nejpozději do 23.12.2011 do 24:00. Po skončení soutěže vylosujeme ze správných odpovědí jednoho výherce, který bude následně kontaktován. Soutěž i výhru pro Vás připravila společnost Cord Blood Center CZ, s.r.o.. Jde o první nestátní zdravotnické zařízení v České Republice, které má povolení k činnosti týkající se odběru, zpracování, vyšetření a uskladnění krvetvorných buněk z pupečníkové krve. Pupečníková krev je život zachraňující tekutina, proto neváhejte a zapojte se do soutěže I VY ! Těšíme se na Vaši účast. Otázky zde.

11.11.2011 1:12

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist