[Ukončeno] Soutěžte o poukázky do drogerie Teta

Teta se mění! Změna obchodů Teta na moderní prodejny s novým logem se sebou přinesla i rozšíření nabídky dětského sortimentu a proměnu prostředí tak, aby si nákupy užily i maminky s kočárky a svými ratolestmi.

V původních prodejnách Teta byl výběr dětského sortimentu značně omezen a dětská výživa zde chyběla úplně. To se teď změnilo, nyní v sekci dětského zboží naleznete kromě plenek také dětská mléka, příkrmy, kosmetiku, dudlíky, lahvičky a další doplňky. Nové prodejny Teta tedy umí splnit veškerá přání maminek – a to nejen v oblasti dětského sortimentu, ale mohou zde za vynikající ceny a na jednom místě nakoupit i ostatní drogistický a kosmetický sortiment.

Maminky jsou v Teta drogerii vítané. Hlavní uličky jsou dostatečně široké pro snadný průjezd i s kočárkem. Drtivá většina prodejen je pro snadný vjezd vybavena automatickými dveřmi a u problematických vstupů, kde jsou schody, nechybí nájezdy.

Často požadovanou potřebou maminek je možnost konzumace potravin dítětem již při nákupu a ne všude se setkává s pochopením. V nových prodejnách je povolena konzumace vybraných potravin dítětem již v průběhu nákupu (tedy před zaplacením) a pro namarkování u pokladny stačí předložit prázdný obal. Dítě se tak snáze dobrotou zaměstná a maminka má více klidu užít si svůj nákup. Na regále s dětským sortimentem pak najdou maminky užitečnou drobnost – papírové ubrousky k použití zdarma.

Tři soutěžící, které správně odpoví a budou vybrány získají poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách drogerie Teta. Otázku najdete na konci tohoto článku. 

Soutěžit můžete od 15. do 30. června 2015.

drogerie_tata1.jpg

10.6.2015 11:40

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist