[Ukončeno] Soutěžte o produkty, které si zamilovala Jolana Voldánová. Čekají na vás balíčky v celkové hodnotě 8 575 Kč!

S blížícím se létem a dobou dovolených se lidský organismus dostává do prostředí, které pro něj není zcela typické. Prázdniny u moře s sebou mohou přinášet mnoho nepříjemných zdravotních potíží. Zvláště ženy se často potýkají s gynekologickými problémy. Proto bychom neměli zapomínat mít vždy u sebe lékárničku s vhodnými přípravky, které nám mohou ulevit od nepříjemností. Samotná neznalost přípravků v místě pobytu pak může mít za následek, že s výsledkem ošetření nejste spokojeni, o výši ceny ani nemluvě. Je tedy dobré mít v cestovní lékárničce to, co máte již ověřené a zakoupíte u nás v lékárně. Pokud tedy vyloženě nepotřebujete léky předepsané lékařem, přinášíme pro ženy pár tipů, co s sebou na letní dovolenou rozhodně nezapomenout.

S blížícím se létem a dobou dovolených se lidský organismus dostává do prostředí, které pro něj není zcela typické. Prázdniny u moře s sebou mohou přinášet mnoho nepříjemných zdravotních potíží. Zvláště ženy se často potýkají s gynekologickými problémy. Proto bychom neměli zapomínat mít vždy u sebe lékárničku s vhodnými přípravky, které nám mohou ulevit od nepříjemností.

Samotná neznalost přípravků v místě pobytu pak může mít za následek, že s výsledkem ošetření nejste spokojeni, o výši ceny ani nemluvě. Je tedy dobré mít v cestovní lékárničce to, co máte již ověřené a zakoupíte u nás v lékárně. Pokud tedy vyloženě nepotřebujete léky předepsané lékařem, přinášíme pro ženy pár tipů, co s sebou na letní dovolenou rozhodně nezapomenout.

Z gynekologického hlediska představuje letní koupání pro mnohé ženy nebezpečí v podobě vzniku nepříjemných mykóz. Příznaky jsou známé – svědění a pálení, zvýšený výtok a podobně. A tak hledáme pomocníka, který by ulevil rychle těmto problémům.

gyntima_vag_cipky_probiotica_forte-1101x619.jpgVaginální čípky Fytofontana GYNTIMA Probiotica Forte eliminují bakteriální a mykotické infekce a fungují jako léčba mírných či silnějších výtoků. Použijte je okamžitě, jakmile se vyskytnou první obtíže.Obsažené přírodní látky zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Kvůli zvýšení účinnosti vaginální čípky obsahují olej Teatree, který výrazně účinkuje proti bakteriím a plísním způsobujícím infekce, odstraňuje výtoky, pálení, tlumí svědění. Složení je obohaceno o výtažek ze šalvěje, která má antimykotické, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky.

gyntima_intim_wash_foam-1101x619.jpgJako prevence gynekologických problémů je vhodné i používání správného intimního mycího přípravku. Fytofontana GYNTIMA intimní pěna je osvěžující a jemný mycí prostředek s obsahem účinných látek šalvěje, aloe vera a panthenolu. Tyto látky mají především antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky působící jako prevence vaginálních infekcí, nedráždí citlivou pokožku v oblasti intimních partií a mají hojivé účinky.

TIP: Fytofontana GYNTIMA intimní pěnu lze využít i jako prostředek vhodný k holení nejen intimních partií, ale i celého těla.

Neměli bychom také zapomínat na malé slečny. Nastávají teplé měsíce roku, kdy je výskyt infekcí nejčastější. Bakterie, které je způsobují, mají totiž nejvhodnější podmínky. Fytofontana GYNTIMA dětský intimní mycí gel je skvělá prevence proti většině infekcí a zároveň ideální hygiena pro malé holčičky již od útlého věku.

gyntima_children_wash_gel_0-1101x619.jpgFytofontana GYNTIMA dětský intimní mycí gel, je velmi šetrný a zároveň bezpečný. Je speciálně vyvinut pro dívky, a to již od 3 let věku. Funguje nejen jako prevence, ale zároveň eliminuje infekce, které by se mohly v pochvě vyskytnout. Jeho složení je pro dětskou poševní mikroflóru vhodné díky přítomnosti kyseliny mléčné, která zachovává zdravé pH, dále obsahuje přírodní antiseptikum výtažek ze šalvěje a látky Bisabolol a Alantoin, které mají regenerační účinky.

Nyní si můžete o 5 balíčků s produkty společnosti Herb-Pharma AG zasoutěžit! A co získáte? Každé balení obsahuje Fytofontana Hyaluroceutical emulzi, Fytofontana Hyaluroceutical kapsle, Citrovital kapky, vaginální čípky Gyntima Probiotica Forte a mycí přípravek Gyntima intimní pěna. Pro vaše ratolesti jsou připraveny Fytofontana Gyntima dětský intimní mycí gel a Aurecon ušní spray junior. Balíček je v celkové hodnotě 1 715 Kč!

Stačí, když nám napíšete, kolik produktů obsahuje řada Gyntima a jak si představujete dokonalou dovolenou. Více informací o produktech a nápovědu naleznete zde: www.herb-pharma.czSoutěžní formulář naleznete pod článkem.

Soutěžit můžete od 16.6. do 30.6.2016

Vyhraje pět nejlepších odpovědí, které určí odborná porota sestavená ze tří redaktorů Babyweb.cz ve složení Petra Frajová, Adéla Stolaříková a Jana Truksová. Každý člen poroty udělí každému soutěžnímu příspěvku bodové hodnocení od 1 do 10 v tajném hlasování. Hodnotit se bude originalita a vtipnost. Autoři pěti soutěžních příspěvků, kteří obdrží nejvíce bodů, získají výhru. 

27.6.2016 12:57

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist