9-25 nebo 9-36?

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Šípěnka a poslední změna je stará 1 rok, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor

Anonym

ahoj,poraďte prosím s koupí autosedačky, do 25 nebo rovnou do 36 kil? nemáte někdo zkušenosti s autosedačkou zopa carrera, carretero diablo storchenmuhle starlight nebo recaro young sport topline?díky za názory:)

d
    danka7
    Registrovaný uživatel

Určitě bych v tomto případě nešetřila a koupila sedačku 9-25 a pak až do 36 kg. Ve věku kolem 1 roku, kdy se dětem kupuje druhá sedačka, děti ještě nemají vyvynuté tolik zádové svaly, aby vydržely delší cestu v sedačce do 36 kg, která má většinou jen omezené možnosti polohování a pokud dítko po cestě usne, většinou tam nemohou spát v dobré poloze. Za život dítěte to tak vychází na tři sedačky a to do bezpečnosti není tolik velká investice.

p
    papous
    Registrovaný uživatel

Ahoj, slyšela jsem o autosedačkách 9-36 s možnosti polohování? Máte nějaké vyzkoušené?

l
    lili9
    Registrovaný uživatel

Asi skoro každá ;p já mám Graco Nautilus a jsem nadmírně spokojená. Univerzální (9-36 kg!!!), bezpečná a pohodlná autosedačka,

p
    papous
    Registrovaný uživatel

Moc se v tom nevyznám teda tak díky za tip. Poloha pro spaní – právě o to mi šlo;) a i cenově je v poho.

l
    lili9
    Registrovaný uživatel

Dej pak vedet jakou autosedacku jsi koupila, my se prave chystame na dovolenou, nas nautilus bude mit zkousku!

l
    lili9
    Registrovaný uživatel

Dej pak vedet jakou autosedacku jsi koupila, my se prave chystame na dovolenou, nas nautilus bude mit zkousku!

p
    papous
    Registrovaný uživatel

Autosedačku 9-36 už mám odzkoušenou a všechno funguje jak má!

v
    viki90
    Registrovaný uživatel

Já jsem taky spokojená s 9-36 kg 😉

e
    Šípěnka
    Registrovaný uživatel

Já bych doporučila 9-36kg ale kvalitnou, raději investovat více a bude to jednou, vydrží vám až pokým nebude potřeba jenom podsedák, Zopa Carrera měla ségra, je dobrá, doporučila bych ji ale sama ji nemám, z těch lepších bych ještě doporučila Britax Evolva nebo Romer, osvědčená kvalita 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist