Beckmann

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel S Samsara a poslední změna proběhla 3 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1130228
    N NinaKol
    Účastník

    Zdravím, na internetu jsem naraila na tento krásný batoh pro prvňáka https://www.zdravybatoh.cz/p/skolni-batoh-camo-rex-beckmann Nemáte prosím se značkou zkušenost? Stojí za koupi?

    #1130280
    V Vendyska
    Účastník

    Zdravím, batoh je krásný – děkuji za inspiraci 🙂 Na stránkách Zdravý batoh mě zaujala jejich nová kolekce a systém Active Air Flow – nemáte někdo zkušenost? Jak batoh funguje a k čemu je systém dobrý?

    #1130325
    N NinaKol
    Účastník

    Děkuji, tohoto batohu jsem si nevšimla – pouštěla jsem si video o technologii Air Flow a mají to dobře promyšlené i vysvětlené – doporučuji se podívat na zmíněné video. Batoh má spoustu úžasných vychytávek a syn je nadšený už teď 🙂

    #1130370
    S Samsara
    Účastník

    Dobrý večer, ten vzduchový polštářek mají výborně promyšlený, i to, že jde batoh zvětšit – moc se mi to líbí. Značku jsem neznala, ale asi mám pro dcerku do první třídy vybráno 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist