• Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel larsen soto a poslední změna proběhla 5 měsíci, 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #894259
  Anonym
  Neaktivní

  Jméno pro našeho Adámka jsem nakonec „musela“ vybrat sama. Bylo to tak, že náš starší syn si moc přál brášku Davídka, takže jsme to doma nijak neřešili, prostě kluk bude Davídek. Jenže osud nám do cesty nakladl víc překážek, než by kdo z nás chtěl. Pro nefunkčnost placenty a pupečníku jsem byla přijata na odd.rizikového oddělení, kde mi dali na rozmyšlenou, zda miminko nosit a vědět, že zemře uvnitř a já ho budu muset porodit mrtvé a nebo těhotenství ukončit císařským řezem, ale s tím faktem, že nikdo neví, co bude dál, protože mimi je moooc malé (odhadovaná váha kolem 400g), byť to byl 28.tt. Nakonec jsem se rozhodla to risnkout a dohodli jsme se s lékařem, že se těhotenství ukončí – tohle rozhodování nikomu nepřeju. Jméno jsem vybírala na poslední chvíli a to tak, že mi sestra při přípravě na sál „hodila “ papíry a ať vše vyplním a v tu chvíli jsem nevěděla a vzhledem k situaci, jsem se tak nějak podvědomě rozhodla pro jméno Adam, protože jsem si řekla, abychom Davídka mohli mít někdy déle, kdyby se to nepovedlo. Až někdy později jsem zjistila, že David znamená bojovník a bylo by to správné jméno. Adámek ale o místo na tomhle světě bojoval spolu s výborným týmem lékařů a sestřiček, které ho opečovávaly a místo si VYBOJOVAL a zítra slaví své druhé narozeniny a je naprosto zdravý, krásný šikovný kluk, který je sice ještě pořád droboučký (přeci jen neměl ani půl kila, když na svět přišel) a má ještě jisté rezervy, které musí dohnat, ale dělá nám všem radost a s bráškou jsou parťáci.

  #894260
  Anonym
  Host

  Jméno pro moje nejmladší dítě vybírali starší bráchové, Václav (19) a Vojtěch (15). Dítě bylo velmi chtěné mnou i přítelem, snažili jsme se 6 let, bohužel se situace obrátila, přítel začal upadat do problémů, řešil to alkoholem, najednou dítě nechtěl, jenže já chtěla moc. Několikrát u nás zasahovala policie, po alkoholu byl můj partner agresivní, dokonce mě v 8-mém měsíci napadl. Dala jsem mu ještě šanci, doufala, že ho jeho první dítě změní. Ale když byly malé 3 měsíce, opět proti mně stál s napřaženou pěst, držela jsem Vikču na rukou, posbírala jsem všechnu odvahu a vyhodila ho. Bylo to to poslední, ta pověstná poslední kapka, pak pohár mé trpělivosti přetekl.
  Viktorie znamená Vítězství a já se už z mého vítězství nad nepřízní osudu raduji 16 měsíců.

  #894261
  Anonym
  Host
  #1141265
  cormier camilla
  Účastník

  Jméno pro mé nejmladší dítě vymysleli Václav (19) a Vojtch (15). Šest let jsme se snažili mít dítě a oba jsme ho moc chtěli. Pak ale přítel začal mít potíže a obrátil se k pití, aby to zvládl, a najednou už dítě nechtěl, i když já stále chtěla. Bylo několik telefonátů na policii a v osmém měsíci mě můj partner po pití skutečně napadl. Kvůli jeho prvnímu dítěti jsem se rozhodla dát mu ještě šanci. geometry dash

  #1142405
  larsen soto
  Účastník

  Relax and unwind with endless free runs of slope 3, exploring breathtaking environments and honing your skills at your own pace.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist