Brejličky a klapka u 1,5 letého dítěte

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 13 let, 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #896885
    Anonym
    Neaktivní

    U mé rok a půl staré holčičky byl zjištěn strabismus (šilhání) a pravděpodobně tupozrakost. Hledám nějakou maminku, která si tohle „trápení“ prožila. Vůbec si neumím představit jak dám takhle malému dítěti brýle, Aneta nesnese ani sponku v hlavě. Sama jsem klapku i brýle nosila ale až ve třech letech, a doktorka mi tvrdí, že ve třech letech je pozdě. Ještě jsem takhle malinké dítě s brýlemi nepotkala, nemáte někdo nějaké vychytávky.
    Také bych jí chtěla pořídit nějaké brýle, které budou trochu vypadat, nabízeli mi nějaké gumové obroučky a ty mi přišli dost šílené ale doktorka říkala, že až budu kupovat páté týdně, že mě nějaká paráda přejde 🙁

    #896886
    Anonym
    Host

    Zdravíme Vás Romano,
    v naší oční optice jsme se s podobnými starostmi již setkali a rádi Vám osobně poradíme.
    V naší optice je oční lékař a přístroj na měření zraku – budeme rádi když nás navštívíte a společně najdeme pro Vás vyhovující řešení.

    Optika Skala http://www.ocnioptikapraha.cz

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist