Brejličky a klapka u 1,5 letého dítěte

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 7 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)
  • Autor

Anonym

U mé rok a půl staré holčičky byl zjištěn strabismus (šilhání) a pravděpodobně tupozrakost. Hledám nějakou maminku, která si tohle „trápení“ prožila. Vůbec si neumím představit jak dám takhle malému dítěti brýle, Aneta nesnese ani sponku v hlavě. Sama jsem klapku i brýle nosila ale až ve třech letech, a doktorka mi tvrdí, že ve třech letech je pozdě. Ještě jsem takhle malinké dítě s brýlemi nepotkala, nemáte někdo nějaké vychytávky.
    Také bych jí chtěla pořídit nějaké brýle, které budou trochu vypadat, nabízeli mi nějaké gumové obroučky a ty mi přišli dost šílené ale doktorka říkala, že až budu kupovat páté týdně, že mě nějaká paráda přejde 🙁

Anonym

Zdravíme Vás Romano,
    v naší oční optice jsme se s podobnými starostmi již setkali a rádi Vám osobně poradíme.
    V naší optice je oční lékař a přístroj na měření zraku – budeme rádi když nás navštívíte a společně najdeme pro Vás vyhovující řešení.

Optika Skala http://www.ocnioptikapraha.cz

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist