co děláte celý den s 0-3 měsíčním miminkem doma?

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 5 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor

Anonym

ráda bych věděla co se u vás děje celý den a co celý den s miminkem děláte.

my vstáváme okolo 8.00 jdeme do obýváku chvilku si hrajeme a dáme si mlíčko,a deme si zase hrát asi tak na půl hodky pak přebalíme a v půl desáté vjetšinou chodíme ven s kočárkem malej mi spí a já si užívám čerstvého vzduchuvracíme se okolo půl dvanácté a deme zase papat malej mlíčko a já náký to masíčko nebo nějakej salátek po papání si jdeme hrát asi tak na půl hod. a pak se jdeme dívat na televizi tedy já se du dívat na televizi malej mi vjetšinou usne v náručí a tak se ho pokusim dát do postýlky když se mi ho podaří neprobudit. spinká asi tak 2 hodky ajá toho využiju a du taky spát na ty 2 hod.probozíme se ve tři hodiny a deme přebalit pak si jdeme zase hrát -prohlíží si hračky, vydává různé zvuky a to ho moc baví.pak přijde manžel chvilku si s nim hraje on a já mezi tím něco uvařím. pak mi s manželem jíme protože jindy na to nebudeme mít čas tedy já čas maximálně ve 12 hodin večer a to bych už asi měla velkej hlad.no a v půl sedmé koupeme a pak du uložitna mlíko se mi probouzí cca v 1 nebo 2 v noci ale jinak je to super hodný miminko.:) 🙂

Anonym

Ahoj mi to meli obracene spali jsme do 10.00pak odpoledne prochazka,naky sraz na kavicku je idealni deti stale lezi a jen potrebuji mlicko.
    Doba kolem 3mesicu je idealni a nikdy se nevrati ja mam 7mesicni a to je mit celej den oci na stopkach leze,kuli se na vsechno saha zabavky na cely den uzivej uzlika maly sou jen chvilicku

p
    Peťula
    Registrovaný uživatel

Kajíčko mi to máme podobný akorát Maxík vstává okolo 7hod,ale ještě vydrží si kecat v posteli u mě a také chodime dopoledne ven a ještě odpoledne.V noci se mi také budí 2x -3x za noc.Ale už je to větší zábava s těma prckama

pomozte hlasovat pro mého synka Maxíka Kováře
    trvá to do 5.3. a hlasovat jde po hodině znova tak prosím pomozte

http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

k
    kajička
    Registrovaný uživatel

pjekný jméno maxík

p
    Peťula
    Registrovaný uživatel

Díky Kajičko.Moje máma měla s tím problémy,že jsme dali jméno Maxim.Když za mnou v porodnici byla tak se rozčilovala,že ať to ještě změníme,ale přítel se zachoval suprově.Řekl,že se to jméno k němu hodí a jestliže se někdo bude ptát po Maxovi tak každý bude vědět kde ho hledat,než když třeba na hřišti bych zavolala HONZÍKU a ozvala by se půlka hříště.Stejně mi za x let vynadá co jsem mu dala za jméno.Mě se hrozně líbil Mikuláš,ale k příjmení nejde a také by to měl brzo za sebou tak jsem to vyřešila takto.Ano vyřešila,protože ani přítelovi se to jméno moc nelíbilo,ale my se o tom nebavili a teď by mu nedal jiný.Říká,že mu sedí jak pr… na nočník

Anonym

Ahoj maminy!

Mám téměř už měsíční miminko a moc ráda bych s ním podnikala nějaké výlety a koupání, cvičeníčko… hned jak to bude možné… Jsem trochu společenský typ, ale jsme s manželem čerstvě přestěhovaní a moc lidí tady v okolí neznám..A u nás na vesnici je cca asi 200 lidí, ale z toho 180 nad 70let.. Nenajde se nějaká čerstvá mamina, která je z okolí Odolené Vody, Neratovic, Brandýsa, Klecan a pod.? Jsem sama samotinká a potřebuji přísun jiných informací než z TV!!! 🙂 Kdyby ano, napiste…

Anonym

Ahoj Odolena Vodo,
    já sem sice z Prahy, ale výlety se podnikat dají :))) Jen co bude hezky tak my vyrážíme na výlet na hrad či zámek. Těšim se jak malý mimino<:o)
    Co já mám zkušenost, tak se s maminkama dá seznámit u doktora. 🙂 Třeba na kyčlích v čekárně …. Nebo v parku. Je to divný, ale takhle se fakt dá najít celý klan maminek s miminkama 🙂

Anonym

Hezký večer, nebude vadit když se přidám k radám co s miminkem? Mám 2,5 měsíčního cvrčka a myslím, že výlety se budou dát podnikat. Zatím není moc krásné počasí. Bohužel jsem ráda, že stíhám tak tak domácnost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist