co děláte celý den s 0-3 měsíčním miminkem doma?

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845205
    Anonym
    Neaktivní

    ráda bych věděla co se u vás děje celý den a co celý den s miminkem děláte.

    my vstáváme okolo 8.00 jdeme do obýváku chvilku si hrajeme a dáme si mlíčko,a deme si zase hrát asi tak na půl hodky pak přebalíme a v půl desáté vjetšinou chodíme ven s kočárkem malej mi spí a já si užívám čerstvého vzduchuvracíme se okolo půl dvanácté a deme zase papat malej mlíčko a já náký to masíčko nebo nějakej salátek po papání si jdeme hrát asi tak na půl hod. a pak se jdeme dívat na televizi tedy já se du dívat na televizi malej mi vjetšinou usne v náručí a tak se ho pokusim dát do postýlky když se mi ho podaří neprobudit. spinká asi tak 2 hodky ajá toho využiju a du taky spát na ty 2 hod.probozíme se ve tři hodiny a deme přebalit pak si jdeme zase hrát -prohlíží si hračky, vydává různé zvuky a to ho moc baví.pak přijde manžel chvilku si s nim hraje on a já mezi tím něco uvařím. pak mi s manželem jíme protože jindy na to nebudeme mít čas tedy já čas maximálně ve 12 hodin večer a to bych už asi měla velkej hlad.no a v půl sedmé koupeme a pak du uložitna mlíko se mi probouzí cca v 1 nebo 2 v noci ale jinak je to super hodný miminko.:) 🙂

    #845206
    Anonym
    Host

    Ahoj mi to meli obracene spali jsme do 10.00pak odpoledne prochazka,naky sraz na kavicku je idealni deti stale lezi a jen potrebuji mlicko.
    Doba kolem 3mesicu je idealni a nikdy se nevrati ja mam 7mesicni a to je mit celej den oci na stopkach leze,kuli se na vsechno saha zabavky na cely den uzivej uzlika maly sou jen chvilicku

    #845207
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Kajíčko mi to máme podobný akorát Maxík vstává okolo 7hod,ale ještě vydrží si kecat v posteli u mě a také chodime dopoledne ven a ještě odpoledne.V noci se mi také budí 2x -3x za noc.Ale už je to větší zábava s těma prckama

    pomozte hlasovat pro mého synka Maxíka Kováře
    trvá to do 5.3. a hlasovat jde po hodině znova tak prosím pomozte

    http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/anketa-vyberte-miminko-roku-20120202.html

    #845208
    k kajička
    Registrovaný uživatel

    pjekný jméno maxík

    #845209
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Díky Kajičko.Moje máma měla s tím problémy,že jsme dali jméno Maxim.Když za mnou v porodnici byla tak se rozčilovala,že ať to ještě změníme,ale přítel se zachoval suprově.Řekl,že se to jméno k němu hodí a jestliže se někdo bude ptát po Maxovi tak každý bude vědět kde ho hledat,než když třeba na hřišti bych zavolala HONZÍKU a ozvala by se půlka hříště.Stejně mi za x let vynadá co jsem mu dala za jméno.Mě se hrozně líbil Mikuláš,ale k příjmení nejde a také by to měl brzo za sebou tak jsem to vyřešila takto.Ano vyřešila,protože ani přítelovi se to jméno moc nelíbilo,ale my se o tom nebavili a teď by mu nedal jiný.Říká,že mu sedí jak pr… na nočník

    #845210
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy!

    Mám téměř už měsíční miminko a moc ráda bych s ním podnikala nějaké výlety a koupání, cvičeníčko… hned jak to bude možné… Jsem trochu společenský typ, ale jsme s manželem čerstvě přestěhovaní a moc lidí tady v okolí neznám..A u nás na vesnici je cca asi 200 lidí, ale z toho 180 nad 70let.. Nenajde se nějaká čerstvá mamina, která je z okolí Odolené Vody, Neratovic, Brandýsa, Klecan a pod.? Jsem sama samotinká a potřebuji přísun jiných informací než z TV!!! 🙂 Kdyby ano, napiste…

    #845211
    Anonym
    Host

    Ahoj Odolena Vodo,
    já sem sice z Prahy, ale výlety se podnikat dají :))) Jen co bude hezky tak my vyrážíme na výlet na hrad či zámek. Těšim se jak malý mimino<:o)
    Co já mám zkušenost, tak se s maminkama dá seznámit u doktora. 🙂 Třeba na kyčlích v čekárně …. Nebo v parku. Je to divný, ale takhle se fakt dá najít celý klan maminek s miminkama 🙂

    #845212
    Anonym
    Host

    Hezký večer, nebude vadit když se přidám k radám co s miminkem? Mám 2,5 měsíčního cvrčka a myslím, že výlety se budou dát podnikat. Zatím není moc krásné počasí. Bohužel jsem ráda, že stíhám tak tak domácnost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist