Dokrmení měsíčního miminka

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Alvena Bins a poslední změna proběhla 1 měsícem, 4 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1138595
    E EsterMachova
    Účastník

    Dobrý den, jsem teď měsíc s mimčem doma a nějak bojujeme s kojením. Myslím, že nemám pro dcerku dost a ještě by mléko chtěla. Tak nevím – mám ji třeba dokrmit kojeneckým mlíčkem?

    #1138602
    B Bognerka
    Účastník

    Zkuste trochu dokrmit mimčo po kojení, aby bylo spokojené. Doporučím mlíčko s colostrem od Colvia, je nejvíc podobné tomu mateřskému mlíčku.

    #1138605
    E EsterMachova
    Účastník

    Na mlíčko od Colvia jsem četla samé dobré reference, napíšete ještě, kde mlíčko objednáváte?

    #1138607
    B Bognerka
    Účastník
    #1138609
    A Alicee
    Účastník

    Holky, já jsem mlíčko dávala oběma dětem a nikdy nebývaly nijak nemocné. I teď když jsou větší s imunitou nemají problém. Taky značku Colvia doporučím.

    #1138799
    Vejnarka
    Účastník

    Za sebe také mohu vychválit. 🙂 Já jsem přestala kojit když byl malýmu rok a začala jsem dávat do pokračující. 🙂 Do teď od nich bereme vitamíny, hlavně ty s cordycepsem, ty máme moc oblíbené a jsme minimálně nemocní. 🙂

    #1139863
    Flatley Richie
    Účastník

    This is a fun game, and if you play it with some pals, you’re going to have a great time. One of my very good pals who is currently employed at poppy playtime is the one who introduced me to this game, and I’ve had the opportunity to collaborate with him on quite a few occasions when playing it. It is really incredible!

    #1141308
    Majda2299
    Účastník

    Jaké mlíčko jste nakonec zvolila? Já jsem dávala malému sunar premium, pokud je miminko takto malé řešila bych to i s pediatrem. U prvního jsem byla docela nervózní, takže jsem paní doktorce volala docela často. U druhého to už bylo o hodně lepší. Ale bohužel jsem nemohla od půl roku kojit. Takže jsem zvolila premium a vše bylo v pořádku. Staršího syna jsem kojila do dvou let.

    #1141358
    L Lumpinka
    Účastník

    Majdi, takže jste dávala mlíčko už od půl roku plně jen z láhve? Nebo jste ještě i kojila?

    #1141404
    Majda2299
    Účastník

    Bohužel jsem nemohla už dál kojit, protože jsem neměla mlíko. Takže jsem kojila a dávala jsem tohle https://www.sunar.cz/produkt/sunar-premium-2. Premium jsem kupovala i prvnímu synovi a dceři naštěstí sedlo taky. 🙂 Ale mlíčko baštila až někdy do roku a půl. 🙂

    #1141426
    L Lumpinka
    Účastník

    Děkuji za informace, sestra právě s kojením také bojuje, snaží se pročítat kde co a kouká i na nějaké videa, ale hrozně ji to trápí, třeba ji trochu povzbudím tím, že se to stává častěji a není potřeba se kvůli tomu trápit.

    #1142827
    Alvena Bins
    Účastník

    I enjoy playing video games as a typical individual. And having played a variety of games, I can say that the ones I’ve purchased are worth the cost. Because the developers put in a great deal of time and effort to create the perfect game and render the most detailed graphics. Try run 3 to understand what I mean.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist