Doplněk stravy pro ženu 50+

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1136632
    K Koprovka
    Účastník

    Dobrý večer, napíšete – jaký doplněk stravy je podle Vás ideální pro ženu ve věku 50+? Budu ráda za tipy a komentáře.

    #1136674
    H HubenkaS
    Účastník

    Já už rok pravidelně piju Orcacollagen a jsem s ním moc spokojená. Vyzkoušela jsem hodně kolagenů, ale tento má výbornou chuť. Díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nic neřeším a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu .

    #1136686
    K Koprovka
    Účastník

    Děkuji za komentář, napíšete mi ještě kde bych si o něm mohla přečíst víc informací?

    #1136691
    H HubenkaS
    Účastník

    Ano, tady máte odkaz na jejich stránky https://www.orcacollagen.cz Najdete tam veškeré informace a můžete ho tam rovnou i objednat. Pokud se pro něj rozhodnete – doporučuji si zřídit členství a čerpat tak výhody.

    #1136715
    S Samsara
    Účastník

    Holky, díky za tip na Orcacollagen. Je pravda, že jsem už před časem na něj četla velkou chválu, teď se mi to jen potvrdilo, takže ho taky zkusím.

    #1142197
    S SasinkovaBara
    Účastník

    Za mě určitě ještě ke kolagenu doplnit kyselinu hyaluronovou samotnou. Super mají u N- Medical. Já ji teda můžu doporučit určitě už brát v dřívějším věku, protože kyselina hyaluronová se nám z těla vytrácí již mnohem dříve, ale určitě bych ji nasadila také. 🙂

    #1142263
    Majda2299
    Účastník

    Takže myslíte že i když je obsažena v kolagenu, tak by se měla brát ještě samotná?

    #1142336
    S SasinkovaBara
    Účastník

    Za mě určitě ano. 🙂 Já užívám jak kolagen tak i právě kyselinu a ty účinky jsou super. Pleť mám hezkou a hydratovanou. Vyživenou zevnitř a je to poznat. 🙂 Přijde mi i taková šťavnatější. Zároveň kyselina vyživuje pokožku celkově a klouby a pojivové tkáně. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist