Doplněk stravy pro ženu 50+

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel L  LentilkaV a poslední změna proběhla před 6 dny, 21 hodinami.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 4 (celkem z 4)
  • Autor
    K
    Koprovka
    Účastník

Dobrý večer, napíšete – jaký doplněk stravy je podle Vás ideální pro ženu ve věku 50+? Budu ráda za tipy a komentáře.

H
    HubenkaS
    Účastník

Já už rok pravidelně piju Orcacollagen a jsem s ním moc spokojená. Vyzkoušela jsem hodně kolagenů, ale tento má výbornou chuť. Díky členství se mi každý měsíc automaticky vytvoří objednávka a přijde mi balíček domů. Takže nic neřeším a ještě navíc se dostanu na nejnižší cenu na trhu .

K
    Koprovka
    Účastník

Děkuji za komentář, napíšete mi ještě kde bych si o něm mohla přečíst víc informací?

H
    HubenkaS
    Účastník

Ano, tady máte odkaz na jejich stránky https://www.orcacollagen.cz Najdete tam veškeré informace a můžete ho tam rovnou i objednat. Pokud se pro něj rozhodnete – doporučuji si zřídit členství a čerpat tak výhody.

L
    LentilkaV
    Účastník

Holky, díky za tip na Orcacollagen. Je pravda, že jsem už před časem na něj četla velkou chválu, teď se mi to jen potvrdilo, takže ho taky zkusím.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 4 (celkem z 4)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist