Elektrické houpátko???

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel K Krasava86 a poslední změna proběhla 3 týdny, 4 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #844714
  m mila.k
  Registrovaný uživatel

  Ahojky, můžete někdo prosím doporučit elektrické houpátko pro miminko? Děkuju za každý příspěvek.

  #844715
  A Ada00
  Registrovaný uživatel

   

  My máme doma sweetpeace, jde Ti o něco takového? 😉

   

  #844716
  e Šípěnka
  Registrovaný uživatel

  My máme tohle http://www.funbaby.cz/brightstarts-vibracni-lehatko-cozy-kongdom/ ale nevím, jestli myslíš na to samé 🙂 Jestli jo tak jsem spokojena, malá v tom být chtěla, i prospala třeba v obýváku když jsem něco dělala a tak, líbili se jí i vibrace a uspalo jí to 🙂

  #1142125
  Madam Sara
  Účastník

  This is one of the best posts I’ve read on this forum. The information in the article helped me understand more about a new topic that I had never known. fnf

  #1142927
  Orabelle
  Účastník

  Electric swing is a game I play often when I’m keeping score onlinegrade calculator

  #1143082
  Pelletier Becki
  Účastník

  čkoliv správné držení těla může ovlivnit celý budoucí život dítěte, přesto bývá tato problematika rodiči často opomíjena. Tuto skutečnost dokazují statistiky Státního zdravotního ústavu.

  „Dlouhodobé obtíže pohybového aparátu má asi 30 % populace v produktivním věku, bolesti páteře uvedlo 40 % dospělých. U dětí byl zaznamenán vyšší výskyt bolestí hlavy, krční a zejména bederní páteře (1,8x vyšší) a celkově vyšší výskyt dlouhodobých zdravotních obtíží (1,9x).

  Mezi nejčastěji se vyskytující odchylky od správného držení těla patřily odstálé lopatky (50 % dětí), zvýšená bederní lordóza (32 %) a posturální kyfóza (kulatá záda, 31 %). Mezi faktory významně ovlivňující vznik vadného držení těla patřila kulatá záda, asymetrie v oblasti ramen a patologické postavení pánve (zejména šikmá pánev). Bolesti hlavy bez ohledu na frekvenci uvedlo téměř 30 % dětí.“

  ČAS HRAJE VELKOU ROLI
  Svalová funkčnost se dá nejlépe ovlivnit v prvních měsících života. V pozdější době se již jedná o napravování následků.

  „Přesto, že se v úzké vazbě rozumových schopností a pohybového vývoje miminko nachází minimálně do svých patnácti měsíců, fixace abnormálních motorických modelů začíná už kolem 6. týdne života a vrcholu dosahuje po šestém měsíci věku,“ upozorňuje Mgr. Ivana Slavíková z Rehabilitační ambulance Nemocnice x trench run Mělník.

  Proto je velmi důležité sledovat pohybový rozvoj miminka primárně v tomto období a nepodceňovat ani obcházet časové hledisko. „Čím je děťátko starší, tím hůře se náhradní pohybové vzory ovlivňují,“ doplňuje Mgr. Ivana Slavíková.

  #1143207
  K Krasava86
  Účastník

  Máme toto https://www.kocarky.cz/mami-lami-lehacka-houpatko a jsem s ním spokojení 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist