Hubnutí

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel K KlarkaLaube a poslední změna proběhla 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1142902
    K KlarkaLaube
    Účastník

    Zdravím, diskuze to je, ale stará 4 roky, takže jsem chtěla založit novou. Potřebovala bych nějak pomoci s hubnutím. Malou již nekojím, ale kila co jsem nabrala dolů prostě nejdou a já jsem z toho už nešťastná. 🙁

    #1142995
    B BartákováZu
    Účastník

    Ahojky, sama jsem s tím bojovala a pak jsem se nechala zlákat reklamou na ketofit a zkusila tento zkušební balíček https://www.ketofit.cz/zkusebni_balicek_proteinove_keto_diety. Vše co tam bylo mi moc chutnalo, hlavně ty jejich tyčinky. Moc chutné a opravdu mě to zasytilo. Takže jsem pak šla do balíčku na 3 týdny. Zhubla jsem 10 kilo skoro mžikem, naučila jsem se lépe jíst podle LC stravy a díky tomu si i postavu hezky držím. Nějaké laskominy si od nich beru pořád, protože mi moc chutnají, ale jím jinak normální stravu. 🙂

    #1143141
    K KlarkaLaube
    Účastník

    Děkuji za tvoji zkušenost. Reklamu na Ketofit jsem již také viděla a hodně jsem přemýšlela zda do toho mám jít. Hodně lidí to odsuzuje, ale hodně žen i mužů si to i chválí a hlavně teda ty rozdíly co vidím na fotkách jsou fakt markantní. Ale je fajn že mají i něco na vyzkoušení, tak to asi zkusím, zda mi to bude chutnat a pořádně si to nastuduji.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist