IVF

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1140963
    A Alicee
    Účastník

    Dobrý den, mám za sebou jedno nepovedené IVF v Praze, ale nebyla jsem tam spokojená s přístupem. Nedělali nám třeba genetické testy, nic moc mi nevysvětlili, prostě jsem měla pocit, že je nezajímám. Na jaké klinice jste IVF podstoupily a jakou kliniku doporučíte?

    #1141048
    D Denisa35
    Účastník

    To je určitě chyba, že jste neviděla zájem z jejich strany a ty genetické testy jsou taky problém, že Vám neudělali 🙁 Zkuste se obrátit na kliniku http://www.repromeda.cz Já mám s klinikou jen tu nejlepší zkušenost – nás s manželem napřed důkladně vyšetřili, včetně genetických testů a opravdu jsem u nich měla pocit, že nám chtějí pomoct a nejde jen o peníze. Na kliniku jsem dostala doporučení od kamarádky, které se na klinice podařilo otěhotnět. Teď čekám miminko i já, mám za sebou úspěšné IVF.

    #1141088
    E EsterMachova
    Účastník

    Holky souhlas, já na kliniku Repromeda teď docházím a taky jsem spokojená! Mají individuální přístup, vše mi vysvětlují tak, že to pochopím. Vím, že na mě nezkouší něco, co mi nepomůže. Na začátku nás hodně testovali a vyšetřovali a teď víme, na co je potřeba se soustředit.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist