jak jsem vybírala jméno – Barborka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #894434
  Anonym
  Neaktivní

  Když jsem se dozvěděla, že čekám holčičku, zajásala jsem a začala tvořit seznam. Položek bylo asi 20. Partner postupně všechny odškrtával. Když tam zbyly poslední dvě jména Terezka a Barborka, tak to bylo dlouho nerozhodně. Nakonec jsme rozhodli Barborku, protože jsme jí zplodili +- den 4. prosince, kdy je v kalendáři. Moc jí to jméno sluší. Petra.

  #1129338
  b b5fe7006f35434
  Účastník

  Nice to see you here! I love my parents and they said that my granddad in 70s worked as a doctor and saved people’s life. But if you need to write essays or maybe you are a learner of medical institute or other, or you need to write a dissertation, so just take a look at this effective assignment help writing company and contact pro typers. Check their online website as they’ve many smart writers working there!

  #1129815
  Athena
  Účastník

  To je hezké jméno, mám raději teda jména, která jsou taková mezinárodní, takže jsme dali Rozálie 🙂

  #1138486
  Nick Martinson
  Účastník
  #1139829
  3 vex
  Účastník

  I am very impressed with your article. Like you said when you delete a result, run 3 it will be pushed from the left participant column to the right result column. I like it very much.

  #1140067
  jaxon wallers
  Účastník

  This unique opportunity is available through our Salesforce Sharing-and-Visibility-Architect testing engine that provides you with https://www.crack4sure.com/Sharing-and-Visibility-Architect-dumps.html real exam-like practice tests for pre-exam evaluation.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist