Kočárek

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel A Andy10 a poslední změna proběhla 2 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1142610
    A Andy10
    Účastník

    Holky jaký kočárek se Vám osvědčil? Na peníze moc nehledím, chci něco kvalitního a ne něco co se mi za rok rozpadne a nebo budu muset řešit reklamace.

    #1142654
    L Lumpinka
    Účastník

    Ahojky, já jsem si pořizovala tento https://www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-premium-pink a s tím sem myla spokojená. Ale mají samozřejmě už novější a lepší verzi. Myslím Day5 je teď nenovější a je krásný ten kočár. 🙂 Celkově snadné ovládání i skládání, odpružená kola, sedátko i korba. Tak zkus mrknout. Já jsem ho teda nerekalmovala ani jednou a vydržel nám ty tři roky cca. Pak jsem ho prodávala dál.

    #1142777
    A Andy10
    Účastník

    Tak na Crystalbaby jsem se zrovna na ty kočárky dívala taky. Tak jsem ráda že jsi mi to napsala. Já jsem si už nějaké zkoušela na prodejnách, ale ten Joolz se m iteda moc líbí. 🙂 Vím že jsou i jiné za stejné peníze, ale co jsem zjišťovala, tak třeba kamarádka ho reklamovala po roce, že jim změnil barvu a to stál kolem 40tisic. Což mě přijde dost peněz aby pak nevydržel ani rok. Takže dík. 🙂 Asi do něj nakonec půjdu. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist