Kojenecké mlíčko pro 8. měsíčního syna

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel fnaf susi a poslední změna proběhla 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1140518
    B BartunkovaKata
    Účastník

    Maminky, jaké kojenecké mlíčko koupit synovi, který má 8. měsíců? Odstavil se mi sám od kojení, příkrmy už sice baští, ale říkám si, že kojenecké mlíčko je ještě potřeba.

    #1140580
    m MarieHaj
    Účastník

    Souhlasím – moje dcerka má skoro 2 roky a kojím jí pořád. Jasně – kojení je lepší, ale určitě v tomto věku ještě dejte kojenecké mlíčko. Třeba je nějaká značka tomu mateřskému mléku hodně podobná.

    #1140613
    K Koprovka
    Účastník

    Já synovi od 3 měsíce dávám Sunar. Doporučila mi ho dětská lékařka jako nejlepší kojenecké mléko na trhu. Dávám konkrétně Sunar Premium http://www.mall.cz/detska-mleka-standardni-6/sunar-premium-2-pokracovaci-kojenecke-mleko-700g

    #1140624
    B BartunkovaKata
    Účastník

    Moc díky za komentáře – mě taky hned tato značka napadla – na trhu je už roky a kojenecké mlíčko od nich dávají všechny moje kamarádky svým dětem 🙂 Takže se mi jen potvrdilo, že značka je fakt dobrá a maminkama oblíbená.

    #1141501
    fnaf susi
    Účastník

    What you share is very good and useful to the community, with a lot of useful information. Please continue to update. When you’re bored at school or home, this fnaf security breach game will keep you entertained.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist