Kvalitní probiotika

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel L  Lucka Karl a poslední změna proběhla před 1 měsícem.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
  • Autor
    L
    Lucka Karl
    Účastník

Zdravím, malá má nově diagnostikovanou celiakii a paní doktorka na gastroenterologii nám doporučila probiotika. Na trhu je jich ale tolik, že nevím které vybrat, poradíte? Které jsou pro Vás ty nej?

M
    Mirka Vesela
    Účastník

Ahoj, kupte si určitě probiotika od Naturevia, za mě jsou nejlepší a nejkvalitnější na trhu. Ale v lékárně si o ně musíte říct, většinou nabízení jiné, třeba i méně kvalitní.

V
    Verunkka
    Účastník

Zdravím, za mě taky Naturevia! Stačí jen jedna kapsle denně a hlavně jsou hodně kvalitní.

L
    Lucka Karl
    Účastník

Nemáte odkaz prosím, jaké to jsou konkrétně? Děkuji 🙂

M
    Mirka Vesela
    Účastník

Kupujeme Laktobacily 5 a teď mají nové – Imunita, mrkněte tady https://www.gigalekarna.cz/produkt/swiss-naturevia-laktobacily-5-imunita-120-kapsli/.

L
    Lucka Karl
    Účastník

Moc děkuji za odkaz, hned jsem je dceři objednala, je jí 12 let, takže tyto probiotika už může 🙂

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist