Kvalitní probiotika

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel L Lumpinka a poslední změna proběhla 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1122924
    L Lucka Karl
    Účastník

    Zdravím, malá má nově diagnostikovanou celiakii a paní doktorka na gastroenterologii nám doporučila probiotika. Na trhu je jich ale tolik, že nevím které vybrat, poradíte? Které jsou pro Vás ty nej?

    #1123001
    K Koprovka
    Účastník

    Ahoj, kupte si určitě probiotika od Naturevia, za mě jsou nejlepší a nejkvalitnější na trhu. Ale v lékárně si o ně musíte říct, většinou nabízení jiné, třeba i méně kvalitní.

    #1123158
    V Verunkka
    Účastník

    Zdravím, za mě taky Naturevia! Stačí jen jedna kapsle denně a hlavně jsou hodně kvalitní.

    #1123716
    L Lucka Karl
    Účastník

    Nemáte odkaz prosím, jaké to jsou konkrétně? Děkuji 🙂

    #1123866
    K Koprovka
    Účastník

    Kupujeme Laktobacily 5 a teď mají nové – Imunita, mrkněte tady https://www.gigalekarna.cz/produkt/swiss-naturevia-laktobacily-5-imunita-120-kapsli/.

    #1123897
    L Lucka Karl
    Účastník

    Moc děkuji za odkaz, hned jsem je dceři objednala, je jí 12 let, takže tyto probiotika už může 🙂

    #1141238
    L Lumpinka
    Účastník

    Zdravím Vás, trochu diskuzi oživím. Nechci zakládat další, ale potřebovala bych radu. Mého syna trápí od malička bolesti bříška, alergie na kravskou bílkovinu. Bohužel má i reflux a často ho i pálí žáha a má střevní potíže. Snažím se co to jde, ale je maličký, jsou mu 3 roky, takže špatné věci nedostává. Přemýšlím také nad probiotiky, nemáte ozkoušené nějaké které by mohli i takto malé děti?

    #1141285
    S Sabinamama
    Účastník

    Dobrý den, malého je mi velmi líto, je hrozné když jsou takto malé děti nemocné a vidíte že jim je špatně a nic na to nepomáhá. 🙁 Slyšela jste o těchto probio https://www.h2europe.company/h2-probio/ ? Mohou je děti od 3 let. Můžete konzultovat i s pediatrem. Bereme je u nás celá rodina a velmi se nám všem ulevilo. Dokonce se zdá, že i imunita je na tom lépe, protože se zatím držíme jako jediní. Jsou na bázi molekulárního vodíku, takže mají rychlejší a lepší vstřebávání. S manželem jsme mohli i vysadit léky na překyselení, bez kterých jsem dali maximálně 2 dny a pak přišlo horné pálení žáhy. 🙁 Takže ťukám a doporučuji dál. 🙂

    #1141296
    K KarcaCuk
    Účastník

    Dneska je toho tolik, že poznat co je kvalitní mi kolikrát přijde dost složitý. Takže dám většinou na doporučení kamarádek.

    #1141360
    L Lumpinka
    Účastník

    Ne o H2 Europe jsem neslyšela. Ale určitě to vyzkouším! Moc Vám děkuji za odkaz, dívala jsem se na stránky a vypadá to dobře i co se recenzí týče, těch mají opravdu hodně a velmi dobré. Projednám ještě s pediatričkou pro jistotu a objednám. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist