Květen 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Ajit Yadav a poslední změna proběhla 4 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #844985
    Anonym
    Neaktivní

    Ahoj, minulý týden jsem zjistila, že jsem konečně těhotná, po druhé a po roce snažení se 🙂 Ve čtvrtek budu v 6t a k doktorovi jsem objednaná v půlce října a nemůžu se dočkat až uvidím ultrazvuk.

    #844986
    Anonym
    Host

    Jestli vás zajímá aktivní rodičovství, které je vědomé, kontaktní, ekologické a přirozené, mrkněte na stránky http://www.aktivnirodicovstvi.cz. 20. října 2012 se bude konat dokonce konference v Brně, tak se můžete přijít podívat.

    #844987
    Anonym
    Host

    Ahoj, tak my čekáme začátkem května – první. Zatím si to užívám, skoro nevím, že jsem těhotná. Podle utz už je to malý človíček 🙂 hrozně se těším…..

    #844988
    Anonym
    Host

    Ahoj tak my čekáme spolu první mimi, ale dohromady 5 dítko 🙂
    na mimčo se moc těšíme. Na utz je mimísek už krásně vidět není to ta fazolka. No a co to bude se dozvíme z plodové vody a pak hurá na nákupy:D .Všem přeji krásné a pohodové těhotenství 🙂

    #844989
    k kačka13
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminky,tak mi čekáme druhé miminko,první se nám narodila holčička 9 ledna 2012 a ted máme termín 18 května a měl by to být chlapeček 🙂
    Před dvěma týdny jsme zjistili že mám zvýšené riziko downův syndrom,tak jsme byla poslána na amniocentézu,tak teď čekáme výsledky tak jsme velice zvědaví,a snad výsledky budou jen dobré 🙁

    #844990
    Anonym
    Host

    Kačko určotě bude vše ok. Já jsem taky byla na amniocentéze 13.12 taky čekám na výsledek nějak si to radši nepřipouštím a věřím, že mimísek bude zdráv. Držím palečky ať Vám to opadne dobře 🙂 Věra

    #844991
    k kathrine
    Účastník

    Kačko a Věro,
    mě čekají výsledky triple testu a ultrazvuk začátkem ledna, tak doufám že vše bude ok. První testy na vývojové vady nám dopadly dobře, takže teď to bude snad taky v pořádku. Nejhorší je, že ty výsledky z plodové vody trvají dlouho. Držím vám palečky! Mám sice termín 30.května,ale s největší pravděpodobností budu rodit znovu císařským řezem takže se nám to šoupne o týden až dva dříve podle operačního plánu tak nevím kdy na nás vyjde řada. Bojím, se rekonvalescence kvůli mojí tříletý dceři, která vyžaduje dost pozornosti tak uvidíme jak to všechno bude:)

    #844992
    Anonym
    Host

    Tak výsledky z plodové vody dopadli super miminko je v pořádku uf to jsem si oddechla. A rovnou nám řekli že čekáme holčičku. Je fakt, že to čekání na výsledky bylo děsné měli nám říct výsledky ve čtvrtek a nakonec jsme se dozvěděli vše až v pondělí 31.12. Jinak ještě jdeme na kontrolní utz 10.1. tak se těším až tu naší princeznu zase uvidím :-)) jméno jsem už taky našli bude to Adélka.

    #844993
    k kathrine
    Účastník

    Věrko, tak to moc gratuluju, Adélka je hezké jméno. My bychom chtěli pro holčičku Amálie a pro kluka chce tatítnek jméno Adam. Já jdu příští středu na ultrazvuk tak doufám, že se nám prcek ukáže a dozvíme se co čekáme 🙂

    #1126680
    Ajit Yadav
    Účastník

    Many many congratulations.
    From https://windowsclassroom.com/create-windows-10-homegroup/ and team

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist