„Létající miminka“

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 46)
 • Autor
  Příspěvky
 • #892685
  Anonym
  Neaktivní

  „Létající miminka“ http://www.babyweb.cz/Clanky/a3939-Letajici-miminka.aspx vzbudila mezi spolupracovníky Babyweb.cz silné reakce. Co si o nich myslíte Vy?

  #892686
  h hazel
  Registrovaný uživatel

  Plně s vama všema souhlasim když mě to ma přitelkyně ukazala nevěřil jsem svym očim je to hruza ta lektorka je pěkna krava a ja osobně bych ji ukazal jak vypada hod kladivem jak to vubec ty matky mohli dopusti to hraniči s jejich debilitou a měla by se tim začit zabivat socialka . Ja jsem čerstvi tatinek a když si vemu s jakou opatrnosti našeho mazla beru do naruči a davam pozor abych ji někde nezmačkl tak je to hruza .Jen pro ty rodiče těch drobečků kteři se učastnili těchto praktyk POSTAVTE SE PROTI SOBĚ A TLUČTE SE TAK DLOUHO AŽ SE VAM V TĚCH PALICICH ROSVITI,
  :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@

  #892687
  p patris
  Registrovaný uživatel

  Jsou to praštěný matky na hlavu co se asi fakt nudi a nemají co na práci, chudáci dětičky co se neumí bránit od takových dementních ženských, poslala bych tam okamžitě sociálku, ať s tim něco dělají. 8o|

  #892688
  Anonym
  Host

  Souhlasím s HAZELem… Myslim, že sociálka je na ně málo. Měla by na ně vlítnout policie! 8o|

  #892689
  a AGNULKA
  Registrovaný uživatel

  no to si dělaji ty lidi už srandu,nechápu jak je možný že v dnešní moderní společnosti vůbec může existovat takový kurz a že to vůbec úřady můžou povolit…lidi nemají rozum,jsem těhulka a ani sem to nedokoukala udělalo se mi z toho normálně špatně!,jen doufám že tahle causa nevyšumí jako mnoho dalších ale odpovídající orgány s tím budou něco dělat….a co se týká těch matek…to je kapitolia sama o sobě,jestli mají laktační psychozu nebo co…normální ženská,milující matka s mateřským pudem a láskou k dítěti by tam snad nešla !…to je síla!! aneb jak psal jeden z lékařů-kdyby tohle někdo dělal s kotětem bylo by to týrání zvířat….

  #892690
  Anonym
  Host

  Nevěřila jsem vlastním očím, když jsem to viděla!!!Bylo mi strašně líto těch malinkých miminek, co museli a možná ještě musí zažívat za peklo…:'( Nechápu, že tu lektorku nechají provozovat tuhle šílenost, měli by ji radši zavřít, vážně jim přece může ublížit!:@ Ale nechápu jednu věc, a to, jak může nějaká maminka věřit tomu, že je to pro její dítě zdravá věc? Je přece známo, že s miminkem se má zacházet opatrně, zvlášť s těmi nejmenšími, dávat pozor na hlavičku, baby shaken syndrome, atd,…a tady je už na první pohled vidět, že to schválně porušují! Přála bych pani instruktorce, aby se s ní taky jako malé létalo, pak by možná mluvila jinak (jestli by byla vůbec schopna mluvit…)DLOUHO MĚ NĚCO TAK NEROZČÍLILO JAKO TOHLE!!!8o|

  #892691
  Anonym
  Host

  je to šílený,je mi z toho zle,jak tohle může někdo udělat,to nechápu-to hraničí s týráním:@ :@ :@ 8o|

  #892692
  Anonym
  Host

  Tohle je týrání dětí…..divím se,že vlastní matka tomu podrobuje své dítě…..pro mě sou to krávy!

  #892693
  Anonym
  Host

  Domnívám se, že pouze člověk mdlého rozumu si může udělat tak jednoznačný názor z jednoho krátkého pořadu. Paní doktorku bych chtěla ubezpečit, že když jdou děti na očkování, tak také zrovna štěstím nevýskají. Nevím, zda-li je létání miminek dobré či špatné. Ale musím Vás ubezpečit, že manžel podobně s dětmi blbne a všechny to milují. Také si nemyslím, že v pořadu létala miminka, ale děti rok možná dva roky stará. Miminko jsem tam žádné neviděla. Než někoho odsoudíte a uděláte z něj debila či krávu, mohli by jste si zjistit více informací.

  #892694
  Anonym
  Host

  mila Marketo myslim ze to co vy muze napsat jen takova krava jako jsou ty ostatni co tam s temi detmi hazou do vzduchu a houpou je hlavou dolu ono uz z toho videa bylo zrejme ze se to tem detem opravdu nelibi a pokud jde o ockovani tak jste uplne nekde jinde jak vubec muzete srovnavat takovou HNUSOTU s ockovaním a deti stare tak rok nebo dva?? tak to byste si mela poridit asi bryle vsechny ty matky do jedine co tam jsou bych pozavirala a houpala hlavou dolu a tocila s nimi tak dlouho dokud by se jim to z te jejich hlavy nevykourilo nechapu jak muze nekdo s tak bezbrannou bytosti zachazet jako s kusem Hadru:@ :@ :@ :@

  #892695
  Anonym
  Host

  Milá Mimi, obávám se, že nemá cenu s Vámi diskutovat, pokud trochu nezkrotíte svůj výrazový slovník. Toto zde je diskuse a v ní by měl mít prostor každý názor. A rozhodně urážky nejsou argumenty! Očkování pokládám za něco velmi nepřirozeného. Pokud malému dítěti, které ještě nemá vyvinutý imunitní systém vpravíme do krve šest nemocí najednou spolu se rtutí, skvalenem a jinými nežádoucími toxickými látkamy, tak mi to přijde celkem nechutné. Možná víc, než létání s dětma. Mimochodem, mám jich pět, takže trochu vím, o čem mluvím:)

  #892696
  Anonym
  Host

  PROBOHA!!!TO V TÝHLE ZEMI NEEXISTUJE NĚKDO,KDO BY TO ZASTAVIL!!!JE MI Z TOHO NAZVRACENÍ A JEŠTĚ TED SE KLEPU A TO SEM TO ANI NEDOKOUKALA!MÁM ROČNÍHO SYNA A 7 LETÝHO A NIKDY BYCH NIKOMU NEDOVOLILA TOHLE S NIMI PROVÁDĚT NATOŽ JÁ JEJICH MATKA.!!!!NECHÁPU TY LIDI CO SOU TOHLE SCHOPNI SVÝM DĚTEM DĚLAT!!!SEM ROZHOŘČENÁ Z TÝHLE REPUBLIKY KDE SI DĚLAJ LIDI CO CHTĚJ S BEZBRANNÝMA DĚTMA,KTERÝ NEMŮŽOU ŘÍCT,ŽE SE JIM TO NELÍBÍ,POUZE LÍTOSTIVÝM PLÁČEM,KTERÝ JE Z TOHO VIDEA ZŘETELNĚ SLYŠET TO DÁVAJ NAJEVO A ONI SOU JAK HLUCHÍ!!!!JÁ SEM SI ZKOUŠELA LEHNOUT A ZAKLONIT HLAVU Z POSTELE A CÍTILA SEM JAK MI DO HLAVY TEČE KREV A TLAČÍ MĚ A MOTALA SE MI HLAVA CO POTOM TY CHUDINKY DĚTIČKY,KDYŽ K TOMU VŠEMU S NIMA JEŠTĚ HÁŽOU PRUDCE A TOČÍ KOLEM DOKOLA!!!!!!OKAMŽITĚ BYCH JE ZAVŘELA ZA TÝRÁNÍ BEZ MOŽNOSTI ODVOLÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KATASTROFA VÍC NEMÁM SLOV!!!!!!!§

  #892697
  Anonym
  Host

  Nechápu jak to můžete srovnávat s očkováním!!!!!!!ANO není to příjemné a taky u toho pláčou,ale pokud vím tak je to pro jejich zdraví a nějak je to nepoškozuje,ale držení dítěte za nohy hlavou dolů a prudkým pohybem ho vymrštit nahoru a pak s ním ještě kroužit kolem dokola to jim žŽIVOT nezachrání jako očkování proti chorobám na který můžou třeba i „umřít“!!!!A je jedno jestli tomu dítěti je 1 či 2 nebo kojenec prostě se to nedělá!!!!Jako dospělá rozumná matka bych měla vědět jak se svým dítětem zacházet!!!!A tohle rozhodně není rozumné zacházení!!!!!!!Svým dětem bych nedělala nic co by je mohlo ohrozit na životě či zdraví,a tohle video je vůči těm dětem katastrofální…neslyšíte jak lítostivě pláčou…poznám to,a to nejsem jejich matka,abych rozeznala jaký je to pláč…ale radostný určitě nééééé!!!Asi sem už blbá,ale když se dítěti něco líbí tak se krásně od srdíčka směje..tohle je volání o pomoc né radostné emoce!!!!!!A ještě k tomu očkování….i když pláčou tak jen chvilinku při v pichu a pak se utiší,ale tady brečí neustále!!!je mi jedno že to je jen krátké video a nevím o tom více informací,to PORBOHA ani vědět nepotřebuju a nechci….tohle je dostačující důkaz o tom co tam dělaj a s kým!!!!!Co víc k tomu zjištovat!!!!!!!!!!A i když se to některým dětem líbí i tak bych to s nimi nedělala protože bych měla strach,že jim můžu něco udělat,když to není jejich přirozený pohyb.a poloha hlavou dolů viset za nohy to asi těžko budou sami od sebe dělat…My to taky děláme?NEEE tak proč to dělaj těm svým, dětem!!!!!!!!!

  #892698
  Anonym
  Host

  Milé zděšené maminky,
  já se tu nechci zastávat létání miminek. Já o tom totiž nic nevím. A dle Vašich příspěvků ani Vy ne. Já se tu chci pouze zastat zdravého selského rozumu. Dovolím si Vám dát pár příkladů. Pokud by jste viděly podobný krátký televizní sestřih při cvičení Vojtovy metody, zřejmě by jste ty rodiče také pověsily. Pokud se půjdete podívat do bazénu s plaváním miminek, také tam s největší pravděpodobností uslyšíte řev, až Vás bude tahat za uši. A s očkováním, ano, jak to mohu srovnávat? Vždyť stříknout vysoce toxický jed jako je rtuť přímo do krve malému miminku, které ještě nemá vyvinutý imunitní systém – to jsem vážně přehnala. To se s létáním miminek srovnávat nedá.
  Jsem přesvědčená, že maminky, které provozovaly létání miminek, jsou stejně dobré mámy jako Vy a nedalo mi to se jich nezastat.
  Mimochodem víte, že na očkování se dá také umřít? Víte, že kdyby děti v dětském věku měly běžné dětské nemoci jako jsou spalničky, příušnice a zarděnky, měly by proti těmto nemocem doživotní imunitu /tu jim očkování rozhodně nezajístí/? Víte, že prodělání těchto nemocí vede v pozdějším životě ke snížení riziku vzniku rakoviny včetně Hodgkinovy choroby, rakoviny prsu a rakoviny uzlin? Také skleróza multiplex se méně často vyskytuje u lidí, kteří v dětství prodělali spalničky. Známým účinkem spalniček je léčebné působení na chronická onemocnění, jakou jsou např. lupénka nebo nefrotický syndrom. Také epilepsie může být vyléčena proděláním spalniček. Věděly jste to? To jste tedy „hodně špatné matky“, když nalítnete farmaceutickým firmám a úředníkům, kteří si mastí kapsy na úkor Vašich dětí.
  Jak se Vám to poslouchá? Já si samozřejmě nemyslím, že jste špatné matky. Každý má právo na omyl. A kolik „omylů“ v historii bylo krokem správným směrem?
  Hoď kamenem, kdo jsi bez viny.

  #892699
  Anonym
  Host

  Jak to tak tady čtu,tak už vážně nemám slov…..Já sem Vojtovu metodu se svým ted už ročním synem cvičila a cvičila sem to s ním skoro od narození a musím stát za tím,že tato metoda se vůbec nedá srovnávat s“létajícíma miminkama“Vojtova metoda je jemné posilování ČI PROTAHOVÁNÍ svalů,když to napíšu jako laij,což je cvičení,které napomáhá těm svalům pracovat lépe když to miminka sami neumí,je to jako když vás bolí záda a tak si je cvikama protáhnete,ale ty miminka to samozřejmě sami neudělají proto je na to tato metoda,ale když se dítě drží hlavou dolů a pak se s nim hodí prudce nahoru nebo se s nim točí kolem dokola POŘÁD hlavou dolů tak jaky tohle je léčebný efekt?!!!“nejsem doktor,ale uvědomuji si,že tím mu můžu ublížit,protože mi visení hlavou dolů fakt příjde nenormální!“a ještě k té vojtově metodě,i když u některých poloh co sem s ním cvičila trošku plakal a však bez slz,nebyl to takový děsivý pláč jako u tohohle videa!!!A k tomu očkování už taky nevím co napsat,protože mi to příjde,že se tu bavíme úplně o něčem jiném….!!!když je očkování tak špatné,proč tam kde ho nemají jako v Africe,Etipoii atd….ho nutně potřebují,když je teda lepší prodělat ty choroby a mít pak tu imunitu daleko lepší než když sme očkovaní….asi to přece jen zachrání víc lidských životů než když by tam s dětma „LÉTALI“….Ale každý má svůj názor.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 46)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist