• Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Amora Potter a poslední změna proběhla 2 týdny, 1 dnem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #894219
  Anonym
  Neaktivní

  O miminko jsme se snažili dva roky a když už jsem otěhotněla, tak sem o mimčo záhy přišla 🙁 Volala jsem to přítelovi,úplně uplakaná a nešťastná, že miminku přestalo ve třetím měsíci být srdíčko a že musím jít na menší zákrok do nemocnice. Přítelovi samozřejmě taky bylo do pláče, ale zachoval klidnou hlavu a řekl mi větu, na kterou do smrti nezapomenu: „neboj, to bude dobrý, uplácáme si lepší“ 😀 a tak neuběhl ani půl rok a byla jsem znovu těhotná 🙂 hned od začátku jsem chtěla holčičku, přítelovi to bylo jedno – hlavně, že to bude zdravý, říkal.. 🙂 nu a taky jsem měla jasno v jméně. Měla to být Sára nebo Sofie. Jenže s přibývajícími měsíci těhotenství jsem víc a víc otravovala maminky na ulici a ptala se jich, jak že se jejich ratolesti jmenují a mé vybrané jména Sára a Sofie se opakovala velmi často. A tak jsme s přítelem začali hledat dál. Koupili jsme si knížku: „Jak se bude vaše dítě jmenovat“ a po večerech jsme v ní listovali, ale marně.. Když nám v sedmém měsící těhotenství potvrdili na 98%, že to bude holčička, nad jménem pro kluka jsme nepřemýšleli a dali tam jméno pro přítelovi, Tomáš. Termín porodu se začal blížit a pořád nic.. Tak jsme nakonec napsali na papír jména Markéta (po mě), Margita (po mé mamce) a Marie (po mamce Tomáše) a začali sme diskutovat, jaké že tedy vybereme. Ten večer jsme si pustili na DVD film Šifru Mistra Leonarda (určitě tento film znáte:) ) a bylo jasno.. Ani Markéta, Margita či Marie, ale Magdalena 🙂 Začíná taky na písmenko M a pro dnešní miminka se málo kdy použije 🙂 Nu a teď máme doma malou krásnou holčičku, které jméno Madlenka moc sluší 🙂

  #1143107
  hicks petty
  Účastník

  geometry dash world takes the classic side-scrolling action game concept and elevates it with its unique geometry-based gameplay. It’s a refreshing twist that brings a new level of enjoyment to the genre.

  #1143251
  Amora Potter
  Účastník

  Je to velmi dojemný příběh. Máte krásnou dceru a je jasné, že její jméno je pečlivě vybrané a strands plné lásky a přání pro ni. Vám všem jen to nejlepší a mnoho štěstí s vaší malou Madlenkou.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist