Náměty, nápady, připomínky, pochvaly, kritiky

 • Toto téma obsahuje celkem 27 odpovědí. Do diskuze (13 účastníků) se naposledy zapojil uživatel W Wilbur a poslední změna proběhla 9 let, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 27)
 • Autor
  Příspěvky
 • #895867
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  Děkujeme všem za inspirativní podněty, nápady a konstruktivní připomínky či kritiku starého Babywebu. Díky vám všem jsme se dokázali pustit do nelehkého úkolu a předělat Babyweb.cz takzvaně od podlahy. Pomozte nám, aby byl pro vás i tento nový Babyweb.cz užitečným rádcem a pomocníkem, virtuálním prostorem pro sdílení zážitků i pocitů z mnohdy nelehkého, ale přesto radostného období těhotenství, mateřství a rodičovství. Něco vám na našem novém webu chybí nebo přebývá? Chcete nás pochválit nebo nám vynadat? Zde je to správné místo. Na vaše příspěvky budeme odpovídat poctivě, každý den alespoň po dobu prvního měsíce, nebo tak dlouho, dokud toto fórum bude žít.

  Za celý tým Babyweb.cz Adéla Stolaříková

  #895868
  p peťka81
  Registrovaný uživatel

  da se nekde jit na diskusni fora ktere byly na starem webu? u mne je to napriklad porod duben 2013.. Diky Petra

  #895869
  k Kája
  Registrovaný uživatel

  Na fóru jsem od roku 2010 a mrzí mě, že jste změnili vzhled stránek. Nezdá se mi, že by to bylo k lepšímu (vypadá jako jiné weby a působí studeně). Pokud můžu hodnotit alespoň diskuzní fórum, to mě zklamalo velmi – člověk se k němu musí složitě proklikat a pak ještě najít konec, aby mohl něco přidat. A není kompletní… Jinak jsem vaše stránky měla moc ráda, dozvěděla se hodně, nakoupila, zasoutěžila, podiskutovala. Zkrátka ideální návštěvník…

  #895870
  g Gábina zdraví z Belgie
  Registrovaný uživatel

  Take mi chybi hlavne prokliky ze clanku do diskuzi.  A jak bylo zmineno, v diskuzi bych uvitala, kdyby naposledy pridane byli na prvni strane nahore, tak jak to bylo predtim a ne se slozite proklikavat.

   

  #895871
  o opet.vcelka
  Registrovaný uživatel

  No jestli se někomu zdá, že změna je k lepšímu, tak já asi k těm šťastným nepatřím. Píšu si tu již od roku 2009 a byla jsem spokojená, ale to že se nemohu přihlásit pod svou přzdívkou, a když si nechám poslat tedy nové heslo a zjistím, že krom nového hesla mi to změnilo i NICK, kterej nejde změnit a kterej fakt nechci,protože bych řekla že mě i uráží a pokud se chci přihlásit musím si udělat nový mail, protože pod starým si novou registraci udělat nemůžu, přijde mi to že BW přijde o pár pisatelek. 

  Stejně tak vzhled je studenej, rozhodně není tak „poztivní“ jako dřív. Jsem pro změny ale pro ty co někdo vymyslí hlavou a ne takto evidentně narychlo. Než se prokoušu na diskuzi tak mi už řvou děti, stejně jako to že poslední zprávy na diskuzi chybí, přesně celý týden. No nic smutné…..Ale máme to zadara tak s tím asi nic neuděláme, leda jít na FB či na koníka apod.

  #895872
  Z Zuzana T
  Registrovaný uživatel

  Musím jen souhlasit s ostatními komentáři, nový babyweb mne velmi zklamal. upřímně, při prvním načtení jsem se docela lekla, kam jsem to klikla, mám babyweb v oblíbených, takže jen kliknu a čekám, až se mi otevřou krásné, barevné, veselé webovky a místo toho na mne vyběhne úplně obyčejný web, jako spousta jiných, navíc nepřehledný, sedím tady u toho už nějakou chvíli a nemůžu nic najít. diskuze, články Mimi Live, atd. atd., jsem z toho zmatená a zklamaná a opravdu bych uvítala zpět „starý“ babyweb, který jsem měla moc ráda a byla na něm každou chvíli, tady mě upřímně nic moc neláká…

  #895873
  p peťka81
  Registrovaný uživatel

  Přidávám se k ostatním, stránky se mi nelíbí 🙁 jsou mnohem neupravenější, řekla bych, že je dělal amatér. 🙁 a já teda diskuze nenašla stále…

  #895874
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  @opet.vcelka

  Dobrý den, děkujeme za vaše názory, moc si jich ceníme, pomáhají nám nový Babyweb.cz vylepšit. O problémech s přezdívkami víme a řešíme ho. Chápu vaše rozhořčení a mrzí nás, jestli jsme vás zklamali, ale přenést všechna data bylo hodně složité a ne všechno se podařilo, jak jsme si představovali a přáli. Možná se vám nový web nelíbí, ale prosíme dejte mu šanci, jeho vzhled a funkčnost jsme měnili především na základě vašich námětů a připomínek, které chodily do redakce. Komunitní prvky (blogy, diskuze, soutěže, poradny) budou co nejdříve umístěny do záhlaví webu pod pole s vyhledáváním.

  #895875
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  Hezké odpoledne všem. Níže naleznete odpovědi na svoje otázky, případně připomínky.

  Odpovědi na otázky:

  1. Problém s přezdívkami aktivně řešíme a přezdívky by se mohly ve vašich uživatelských profilech objevit začátkem příštího týdne.
  2. Některá diskuzní fóra, založená během uplynulých dvou týdnů nejsou dočasně přístupná. Snažíme se , aby bylo možné tato fóra zobrazit co nejdříve. Bohužel, nejsme schopni určit přesné datum.
  3. Nejjednodušší přístup do diskuzního fóra je přes boxík diskuzí, který je umístěn v pravém sloupci webu, případně v navigaci v sekci Žena. 
  4. Všechny komunititní prvky – diskuzní fórum, blogy, poradny, soutěže jsou umístěné v hlavním menuv kategorii Žena, některé z nich však najdete také v pravém sloupci ve formě proklikávacího boxíku.
  #895876
  M Misha.Seb
  Registrovaný uživatel

  Musím také napsat, že nový vzhled stránek se mi vůbec nelíbí, je hrozně nepřehledný, proklikání na diskuzi je dlouhý hledání starších příspěvků apod, nic moc. Byla bych ráda za úpravu hlavně okna do kterého se píšou nové příspěvky, člověk píše a píš a když nepíše v odstavcích není už po chvilce vidět co psal na začátku řádku. Dále by to chtělo opravdu upravit odstavce. Jinak se právě na foru kde se píšuu začínají objevovat starší příspěvky, které chyběly blbé je však to, že se zařadily za dnešní a přitom jsou staré skoro týden tak že je to dost nepřehledné kde vlastně končí dnešní poslední příspěvky….

   

   

  #895877
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den,

  • jak se dostat do diskuzí jednodušeji je posáno výše, komuitní prvky budou brzy umístěny v záhlaví webu pod navigací. Chápu, že se vám taková úprava může zdát jednoduchá a banální, ale věřte nám, je to celkem složitý proces a není možné to udělat ze dne na den. 
  • Okno pro psaní příspěvků do diskuze je možné zvětšit a roztáhnout tak, že chytnete myší pravý dolní roh, držíte a táhnete dolů.
  • Řazení příspěvků, které se ze starého webu zpočátku nepřenesly a nyní se objevují ve špatném pořadí, bude opraveno.
  • Můžete prosím blíže vysvětlit problém s odstavci?

  Děkuji a přeji klidný mrazivý víkend

  #895878
  d danimi
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den, nelíbí nelíbí nelíbí.. nejdříve jsem si myslela, že jsem udělala chybu v odkaze a tak jsem stránku zavřela a otevřela znova.. a ono zase.. tak kde je ta milá příjmená veselá stránečka co vypadala jako malé sladké miminko?? Mě tedy na předešlé stránce nic nechybělo, líbila se mi, byla pro mě přehledná a hlavně barevná. Škoda té změny a byla bych moooc ráda, kdyby se stránka vrátila do původní podoby. Jinak se asi poohlídnu po jiné stránce, s touto se mi velice špatně pracuje :o( Hodně štěstí přeji..

  #895879
  g Tánis
  Registrovaný uživatel

  zdravim bohuzel ani me se nove stranky nelibi nemuzu tu najit co jsem si vzdy rada precetla diskuze proste nic :-/ 

  #895880
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  @danimi

  Dobrý den, jak jsem psala výše, poslední dva roky nám chodila do redakce řada námětů a připomínek ke starému webu. Většinou jste si stěžovali (v desítkách až stovkách mailů), že je web nepřehledný a že zajímavý obsah je „poschovávaný“ hluboko v jeho útrobách. Proto jsme se rozhodli zachovat strukturu, ale zjednodušit ji pouze do dvou, někde maximálně do třech úrovní. K rubrikám Chci dítě, Těhotenství, Miminko (dříve 0-1), Batole (dříve 1-3) a Předškolák (dříve 3-6) přibyly rubriky Porod, Žena a Sex a vztahy.

  Ke změně grafiky jsme se rozhodli z několika důvodů. Tím prvním je, že je Babyweb.cz především ženský web, a proto jsme chtěli, aby trochu dospěl. Je nám jasné, že se nemůžeme každému trefit do vkusu, ale testování mezi uživatelkami jasně ukázalo, že barevná kombinace, kterou jsme zvolili se jim líbí a asociuje v nich pocity jako láska, vřelost, čistota, domov, porod atp. a to je přesně to, o čem Babyweb.cz je – o lásce k našim dětem.

  Je nám jasné, že každá změna něčeho, na co jsou lidé zvyklí, je často přijímaná řadou z nich negativně. Mrzí nás, pokud zrovna vám jsme se do vkusu netrefili, nicméně jsme oborový obsahový web a i nadále budeme přinášet informace v takové kvalitě, na kterou jste byli zvyklí – ve spolupráci s lékaři a předními česými odborníky a budeme pro vás vyhledávat nová a neokoukaná témata.

  V brzké době plánujeme další rozšíření webu, vlastní zajímavé projekty, a tak prosíme všechny uživatelky, které byly po řadu let našimi věrnými čtenářkami, aby dali novému vzhledu a uspořádání šanci a nezatracovali nás po prvním týdnu, kdy jsme ještě v rozběhu.

  Moc děkujeme! Vaše redakce.

   

   

  #895881
  s Adéla Babyweb.cz
  Registrovaný uživatel

  @gréta

  Dobrý den, na lepším přístupu do DF fóra pracujeme. Bude umístěno v záhlaví pod polem pro vyhledávání. Nejsnadnějšá cesta je nyní z pravého sloupce přes boxík diskuzí (aktuálně pod boxem Těhulka LIVE). Můžete být prosím konkrétnější a napsat, co jste ráda četla a nyní nemůžete najít?

  Děkujeme.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 27)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist