NAROZENÁ MIMINKA 2010

Zvolené téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 5 let, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 21)
  • Autor

Anonym

Takže nám se narodil 6 .10 .2010 v Novém Městě na Moravě Tobias sekcí,vážil 4270g a měřil 52 cm.
    20.11.2010 šest neděl váží 5400g a měří 56cm.
    Napíšete další narozená miminka v roce 2010?Markéta

Anonym

Ahojky,
    my máme Aničku, která se narodila na 36.týdnu 19.září (termín jsme ale měly 13.10.). Teď má 5120 g takže jsme na tom nějak podobně. Už se směje, kouká na hračky a přetáčí se z bříška na záda (zakloní hlavičku, mrskne nožičkou a překulí se :-)je to legrace ji pozorovat). Už jsme měly pořádnou rýmu, vysávaly jsme odsávačkou na vysavač, ale doufám, že už to bude OK. Pozdravujeme Tobiáška!

Anonym

Ahojky ,my máme Šimonka ,narodil se 26.10 vážil 5230g a měřil 53 cm.Dnes je mu měsíc a váží 5330g a měří 54 cm 😀 Zdravíme Tobiáška a Aničku

Anonym

Ahoj holky,
    u nás je to Eleanora 20.11.2010 vážila 3360g a měřila 49cm…

g
    gedeonova
    Registrovaný uživatel

Vítáme Eleanorku

Anonym

Ahoj všem maminkám, nám se 13. září 2010 narodil Adámek. Teď už máme 6kg a 62cm a rosteme jak z vody:) 🙂 . Chtěla bych od vás poradit – malý je teď posledních pár dní nějaký nesvůj, pořád přes den poplakává a vzteká se. Nemáte někdo podobné zkušenosti s vaším prckem. Díky a zdravíme všechny miminka 🙂 .

Anonym

Zdravím všechny maminky s dětmi:D , náš Maxim se narodil 8.9. měřil 50cm a vážil 3180g. Teď je už z něj pořádný chlapík:D 😀
    Pro ZUZLE: náš malý má úplně stejný problém, takže kdybyste se dověděla něco bližšího, budu ráda za radu.

Anonym

Ahoj,nám se 3.září narodila holčička Michalka.Měřila 46cm a vážila 2820g.A máme úplně stejný problém jako vy.Jo jo,je to takové období,kdy nás naše dětičky zkoušejí,co všechno vydržíme,ale nebojte se ono to přejde.U někoho dřív u někoho trochu později.Mám to ověřené,Michalka je naše 4 dítě a pevně doufám,že už poslední:)

Anonym

dobry den narodil se me syn v cervenci 2010 musela jsem volit 4 letpu rodicovslou dovolenou meni se neco pro mne v roce 2011?myslim tim ten novy zakon

m
    mdvori
    Registrovaný uživatel

pro ADYNKA-já jsem také neměla na výběr s délkou rodičovské dovolené,hned na čtyři roky,ale dala jsem si tu práci a teď jsem si mohla vybrat mezi tří nebo dvouletou variantou.Přítel-otec dítě je zaměstnanec a měl nárok na mateřskou(po šestinedělí dítěte),pak si napsal rodičák a převedl na mě.Kdybys chtěla,můžu ti poslat postup,co a jak se kde vyřizuje.U OSVČ nevím,zda to jde.pokud máš zájem napiš mi na mail rybickyruda@seznam.cz
    napiš,tvůj nick a z jakého webu,chodím ještě na jeden,tak abych věděla.
    Ty máš šanci ještě teď ukončit dle mého k poslednímu lednu a začít ten kolotoč od února.Pokud to neuděláš už ti zůstane čtyřletá-do 9.měsíce dítěte 7600Kč a pak od 10.měsíce 3800Kč.

c
    Cipísek
    Registrovaný uživatel

Ahojda holky, my máme syna Jakuba, narodil se 22. září v Trutnově cca na termín s váhou 3050 g a 51 cm, teď má 5590g a 63 cm. Je to hodňous,pořád se směje a když zabrečí, tak to už musí být, spíš je hodně živej a je s ním spoustu legrace… přetáčí se, ruce nohy neustále v pohybu – pokud nespinká 🙂 díky tomu nemá problém s prdíky, ani ještě namarodil 😀 no a nejradši by už seděl 😀 miluje společnost a různé hry ( blbinky a rošťárničky) Doporučeji taky plavání… my plavame v plné vaně s kamarádkou instruktorkou( teď už sami) a moc se mu to líbí :-)… Zdravíme všechny maminky a miminka .. Terka a Kubíček

c
    Cipísek
    Registrovaný uživatel

No a co se týče té rodíčovské, musel řádat partner… mě ji dali taky automaticky na 4 roky, teď ji mám na tři 🙂 díky tomu že jsme to na den prohodili… jde to ale to lítání a papírovámí je teda očistec:-(…. Ahoj. T.

v
    v.faj
    Registrovaný uživatel

Ahojky, nám se 21.5.2010 narodil syn Denis, vážil 4110g a měřl 51 cm. Zlínská porodnice:-)

Anonym

Ahoj maminkymy jsme se narodili 6,listopadu a měli jsme 53 cm a 4550 kilo, po 3 dnech trápení v nemocnici jsme rodili císařským řezem 🙁 teď jsme měli 4 měsíce a když vzpomínám takl bych to podstoupila klidně i 100krát. Miminko je štěstí. Zdravíme maminka Jana a Sibelka 4 měsíce 🙂

n
    noen
    Registrovaný uživatel

Ahojek,
    Pavlík se mi narodil 4.11.2010 v porodnici v Havířově, měřil 52cm a vážil 3600g. Rodila jsem poprvé, byl vyvolávaný, kontrakce byly nesnesitelné, takže mě dopovali vším možným a nakonec se malý zasekl v mé úzké pánvi, takže mi ho primář zatlačoval zpět a brali mě císařem – hnus! Ale hned jak mi ho dali na JIP do rukou, tak jsem na vše zapoměla a okamžitě vše podstoupila znovu i bez oblbováků. Malý měl v 5.m. 74cm a 8100g. Jooooooooo a už jsem opět v 17.tt., takže budu rodit opět i letos, tentokráte asi koncem září:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 21)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist