Oblečení

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel B Bognerka a poslední změna proběhla 5 měsíci, 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1141259
    L Lumpinka
    Účastník

    Ahoj a dobrý den všem, potřebovala bych poradit kde nakoupit nějaké značkové oblečení? Vím že toho je plný facebook za skvělé ceny, ale nevěřím tomu že jsou věci pravé. Sháním něco od Hilfigra, to se mi líbí nejvíce a pro muže něco od Klaina. Kde rádi nakupujete tyhle značky?

    #1141301
    K KarcaCuk
    Účastník

    Ráda nakupuju kvůli možnosti vrácení na AboutYou, tam tyhle značky určitě najdete.

    #1141314
    B Bognerka
    Účastník

    Ahoj, tak pokud chceš eshop tak doporučím třeba Lucyto. Tam mají obě značky i jinačí, kdyby ses chtěla podívat. Dámské i pánské a navíc tam mají teď super akce. Akorát mi od nich jde balík. 🙂 Věci jsou pravé, kvalitní a moc hezké. Já moc do kamenných nechodím, raději si to objednávám. 🙂

    #1141374
    L Lumpinka
    Účastník

    Díky za doporučení. 🙂 Tak já s malou nemám moc času lítat po obchodech, takže pro mě je rozhodně lepší nakupovat přes internet. Za ty roky naše velikosti znám. 🙂 Jak dlouhé je doručení a dají se věci případně i vrátit?

    #1141406
    B Bognerka
    Účastník

    Určitě dají, vrácejí je bezplatné. Doručení je cca 2-3 dny. 🙂 Tady https://www.lucyto.cz/, však se podívej sama. Mají teď akci na 3+1 zdarma na celý eshop a ještě mají věci zlevněné s kódem PODZIM23. 🙂 Tak třeba ti něco padne do oka. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist