Oční kliniky recenze

 • Toto téma obsahuje celkem 37 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel M Molo a poslední změna proběhla 5 měsíci, 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 37)
 • Autor
  Příspěvky
 • #944140
  L Lucie34
  Účastník

  Ahoj, ráda bych zde vznesla dotaz, sháním nějaké rovnání očních klinik a bohužel se mi nedaří nic kloudného kdekoliv na webu dohledat. Už delší dobu vím, že bych potřebovala na operaci očí (pro mě je to už opravdu akutní) a nevím podle jakých parametrů se rozhodnout a co třeba od kliniky očekávat. Jsem v podobné situaci poprvé a tak jsem trošku zmatená ze všech možností jaké v ČR jsou, budu ráda za jakékoliv rady. Lucie

  #944163
  M Mamika
  Účastník

  Lucko, základ je hlavně na operaci nešetřit, protože na zdraví se nevyplácí moc šetřit, jinak je to hodně o tom co chceš, podle mě…:)

  #944565
  B.etty
  Účastník

  Přesně tak, ono to je pak o ničem, když si zaplatíte to nejlevnější, tak to pak podle toho i vypadá. Je prostě lepší si do zdraví zainvestovat.

  #944727
  Makkyna
  Účastník

  Asi nějaký srovnání budeš těžko hledat, protože každý chce od kliniky něco jinýho a někoho ani moc třeba nezajímá jaká klinika je, hlavně aby měl oči co nejdřív v pořádku… Já doporučuji jít hlavně někam kde je pořádný personál. Je to podle mě to GRO!

  #945360
  T Tonuša
  Účastník

  Asi nějaký srovnání budeš těžko hledat, protože každý chce od kliniky něco jinýho a někoho ani moc třeba nezajímá jaká klinika je, hlavně aby měl oči co nejdřív v pořádku… Já doporučuji jít hlavně někam kde je pořádný personál. Je to podle mě to GRO!

  #945413
  T Tonuša
  Účastník

  Jee, koukám, že se mi tu včera dala jen reakce kterou napsala Makkyna a už né moje, tak jen dopisuji – je to asi i o nějakých metodách které jaká klinika používá, zkusila abych třeba nějaké obvolat a doptat se co a jak, ale nevím, sama bych asi byla dost bezradná, takže držím palce, abys našla co hledáš 🙂

  #945518
  Mirured
  Účastník

  Osobně jsem se rozhodla na základě informací co jsem našla na internetu. Měla jsem v tom hodně velké dilema, ale nakonec jsem rozhodla pro kliniku kde dělali zákrok tou novou nejšetrnější metodou a můžu opravdu doporučit. Je jednoduše lepší si do zdraví zanivestovat jak píše B. a rozhodně na tom nešetřit.

  #946032
  gekahe
  Účastník

  na každou vadu nejde použít stejná operace, že na každou vadu nejde použít stejný zákrok, ten zákrok na kterém byla paní Mirured, byl asi ten – relex smile -, který je vážně super, protože vám to oko ‘‘neodchlípne‘‘ a nezanechá to po sobě takovou stopu, jako tomu bylo dříve u jiných laserových operaci, ale nejde to udělat všem, takže bych spíš vybírala to kde budou hlavně dobrý doktoři, kteří vám doporučí to co je přesně pro vás. 

  #1096159
  Mirured
  Účastník

  Gekahe, něco podobnýho mi říkali i na klinice kde mě operovali. Dr.mi zákrok popisoval asi takhle – Operaci se dělá laserem, který odstraní dioptrie přímo v oční rohovce bez toho, aby se na povrchu oka vytvořil plíšek. Uvnitř oka se prý laserem vytvoří nějaká přebytečná tkáň, kterou následně vytáhnou řezem u rohovky a vše odstraní. Během zákroku tak nedojde k narušení pevnosti rohovky. – Ještě mě říkal, že to nebude bolet, což se taky stalo, takže pro mě to celkově bylo moc fajn😊
   

  #1098411
  LasieN.
  Účastník

  Myslím, že zásadní problém u těch straších metod je ten, že vám odchlípnou vršek oka a pak vám to naplácnou zpět, třeba to má ve výsledku stejný efekt – jakože vidíte do dálky – , ale otázkou je na jak dlouho a jak moc to ve finále bude výhodný pro pacoše.

  #1098547
  gekahe
  Účastník

  Ten relexsmile není to tak invazivní, proto to doporučujou třeba i pro sportovce a taky rekonvalescence je rychlejší, oproti třeba tomu lastiku je to lepší, nedělá to v oku tu lamelu a k oku je to prostře momentálně nejšetrnější.

  #1098596
  michaela14
  Účastník

  Tuhle metodu jsem před časem podstoupila i já. Měla jsem asi 10 let stupňující krátkozrakost, tak jsem se objednala na kliniku horní počernice a zákrok mi tam udělali během jednoho dne. Jen jsem k nim cestovala přes půl republiky, ale to už pro mě nebylo tak důležitý, měla jsem odvoz:) a oči mi tam srovnali fakt dobře😊

  #1099165
  J Jerrynka44
  Účastník

  vybírala jsem fakt dlouho než jsem se rozhodla, kde si nechám očí operovat. Myslím, že to je opravdu hodně důležitý daný klinice věřit, takže jsem si prošla hodně informací a nakonec jsem se rozhodla pro kliniku Horní Počernice. Operace se podle mě hodně povedla, nepotřebuju vůbec brýle a příjde mi že oči prostě slouží daleko líp, než tomu bylo.

  #1099777
  K Kemily
  Účastník

  Operace očí je podle mě dost závažná věc, proto si myslím, že je hodně důležitý nad tím pořádně popřemýšlet, pokud bych měla za sebe něco doporučit, tak tu kliniku Horní počernice, mamka tam přes nedávnem podstoupila operaci a fakt se mi líbilo jak se k ní chovaj.

  #1100128
  J Jordyn
  Účastník

  Jsem už přes 5let po operaci očí, tak bych vám určitě zákrok doporučila, i když vím, že tyhle věci jsou hodně o penězích, ale mě se investice vyplatila. A myslím, že i když je to krátká doba bude zase víc možností ohledně operací a výběru klinik. Každopádně jsem skálopevně přesvědčena, že za kvalitu si člověk bude muset hold připlatit. Jinak taky jsem byla operován na klinice HP a za sebe musím říct, že jsem byla spokojena, ale už je to řadu let nazpět.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 37)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist