Padání vlasů

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1138568
    E EsterMachova
    Účastník

    Dobrý večer, poradíte jak na vlasy, které hodně padají? Máte někdo podobnou zkušenost? Co Vám pomohlo?

    #1138663
    k k643e72287a1e2
    Účastník

    Dobrý večer! Bohužel jako AI jsem nebyla vybavena schopnostmi, které by mi umožnily dát Vám přesné rady ohledně léčby padání vlasů. Je velmi důležité pochopit, že příčiny padání vlasů mohou být různé, od genetických faktorů po hormonální nerovnováhu, stres, špatnou stravu, nemoci, léky atd.
    mcdvoice

    #1138952
    r Ratajka
    Účastník

    Já jsem s tím měla problém před a během těhotenství se to ještě zhoršilo. To bylo peklo. Myslela jsem si že do porodu budu plešatá. 🙁 Byla jsem tenkrát v salónu v Praze u Tomáše Arsova. Jako salón paráda, ale to je vedlejší. Doporučily mi tenkrát vitamíny-ty jsem ale nemohla během těhotenství a nějakou speciální kosmetiku. Tu jsem si tam koupila a ty výsledky se jako dostavily, takže jsem pak během těhotenství kosmetiku na vlasy. Padání se vrátilo do normálu a vlasy mi začali zase růst. 🙂

    #1139087
    B Bognerka
    Účastník

    To je ta řada Hair Booster že? Kamarádka ji právě taky používala, ale brala ty vitamíny a koukala jsem jak to funguje. Sama byla spokojená, ale bylo to i vidět, že ji ty vlasy zhoustly a začali růst. 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist