Pravidla diskuzního fóra

 • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 14 let.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #892816
  Anonym
  Neaktivní

  Výňatek z Všeobecných smluvních podmínek portálu http://www.babyweb.cz:
  Registrovaný uživatel je povinen dbát kultivovanosti svého projevu a snažit se, aby jeho sdělení, ať slovní, obrazová, nebo jiná, byla vždy v souladu s pravidly slušnosti a společenského taktu, zejména tedy aby taková sdělení nebyla oplzlá, či dokonce vulgární: MP si vyhrazuje právo kdykoli taková sdělení jednostranně odstranit bez jakékoli náhrady Registrovanému uživateli.

  Registrovaný uživatel nesmí při využívání svého práva aktivně spoluvytvářet obsah vybraných částí nebo sekcí Portálu, zejména svou účastí v Diskusi, Blogu či Chatu, ani ve Fotogalerii nebo ve Videogalerii užívat a prostřednictvím Portálu šířit vulgarizmy, výrazy, jejichž obsah odporuje všeobecně závaznému právnímu předpisu České republiky, zejména pokud by vyznění takových výrazů mohlo být způsobilé podněcovat k nenávisti k některému národu, etnické skupině, rase, náboženství, třídě nebo jiné skupině osob nebo k omezování práv a svobod jejich příslušníků, nebo by k některé takové skupině bylo hanlivé, nebo by bylo hanlivé k jiným Uživatelům a Registrovaným uživatelům Portálu, nebo výrazy, které jsou v rozporu s dobrými mravy, popř. ohrožují veřejný pořádek. Registrovaný uživatel dále nesmí zejména žádným způsobem propagovat ani zobrazovat násilí včetně sexuálního, pornografii, pedofilii, zoofilii a další oblasti lidského chování, které jsou způsobilé narušit mravní vývoj dětí a mladistvých nebo zobrazovat či popisovat nebo zobrazovat osoby v nedůstojných situacích či takové jednání a oblasti lidského chování ospravedlňovat. Registrovaný uživatel je dále povinen nepoužívat výrazy či zobrazení propagující jakýmkoliv způsobem podnikatele v konkurenčním vztahu s MP nebo produkty těchto konkurenčních podnikatelů, zejména internetové stránky s obsahem konkurenčním Portálu, nebo jakkoliv jinak odporujícím oprávněným zájmům MP a způsobilé poškodit dobré jméno MP a Portálu. V případě porušení svého závazku vyplývajícího z předchozí věty je Registrovaný uživatel povinen zaplatit MP smluvní pokutu ve výši 10.000,- Kč (slovy: deset tisíc korun českých) za každý takový případ porušení.

  Plné znění Všeobecných smluvních podmínek portálu http://www.babyweb.cz naleznete http://www.babyweb.cz/Vseobecne-smluvni-podminky.aspx zde

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist