Příběh do soutěže Jak jste vybírali jméno pro vaše dítě.

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Anonymní uživatel a poslední změna proběhla před 12 roky, 5 měsíci.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
  • Autor
    Příspěvky
  • #894299

    Anonymní uživatel

    Naše dcerka se měla narodit 30.března, ale už od první chvíle kdy celá naše rodina věděla že čekáme nový přírustek si tchán přál,aby to byla holčička a jmenovala se Renátka.Když jsem jeho zbožné přání slyšela poprvé tak se mi to jméno nelíbilo ani trochu.Ale asi když jsem byla v 5.měsíci tak mi tchán prozradil pravý důvod aby se holčička jmenovala Renáta.Tchán si moc přál dcerku Renátku bohužel měli dva kluky a když to zkusily po třetí tak tchýně ve 4. měsíci o mimi přišla a právě to byla holčička pak už to vzdaly nevím asi zklamáním a smutkem.Nicméně po této historce mě tchána bylo líto a tak jsem se rozhodla jméno dát, ale v té době se mi ještě nelíbilo s postupem času jsem si ho na konec oblíbila a říkala jsem si,že je to moc krásné jméno a jsem ráda že mám dcerku s tak krásným jménem.:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist