Příkrmy

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P  Papulka a poslední změna proběhla před 3 dny, 7 hodinami.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)
  • Autor
    P
    Papulka
    Účastník

Zdravím, jaké příkrmy kupujete malým dětem? Mám dvojčata a toho času na vaření moc není, tak bych chtěla kupované a doma dělané jídlo střídat.

S
    Soňka S.
    Účastník

Dobrý den, taky to střídám – každý den nestíhám vařit – kupuju teď ty nové skleničky od Sunaru. Mají dobrou konzistenci a synovi jedou 🙂

V
    Verunkka
    Účastník

Holky – Sunar má nějaké nové skleničky? Vložíte mi na ně odkaz prosím, ještě jsem je nikde neviděla.

S
    Soňka S.
    Účastník

Ano, já skleničky objednávám online tady na mall.cz Jinak jsou výborné a jsou v BIO kvalitě.

D
    Denisa35
    Účastník

Maminky od kolika měsíců ty příkrmy jsou, malej má skoro 6. měsíce, to už možná bude moct, ne?

S
    Soňka S.
    Účastník

Určitě, příkrmy má Sunar od ukončeného 4., 6. a 8. měsíce, takže ano.

P
    Papulka
    Účastník

Tak děkuji, určitě příkrmy vyzkoušíme 🙂 Co jsem se dívala na složení, je výborné a celkově je příkrm na různých diskuzích maminkama moc doporučovaný.

Prohlížíte 7 příspěvků - 1 z 6 (celkem z 6)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist