Slovanští bratři

 • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 14 let.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
 • Autor
  Příspěvky
 • #894218
  Anonym
  Neaktivní

  Když jsem partnerovi slavnostně předala krabičku s nejmenší velikostí dětských ponožtiček, zářil jako ještě nikdy. Jakmile se z počáteční euforie vzpamatoval, začal se svým coby, kdyby a vyrukoval s jasnou představou, že čekáme dvojčata. Bez zaváhání určil i pohlaví, odtud už nebylo ke jménům daleko – Cyril a Metoděj 🙂 Do dneška si myslím, že šlo o recesi, jenže se to ujalo. Po prohlídce u pana doktorka se však ukázalo, že fazole klíčící v mém bříšku se sice má velmi čile k světu, ale je tam sama. To nastávajícího tatínka sice zaskočilo, ale nevykolejilo. Takže když jsme našim blízkým oznámili, že čekáme rodinu, slavilo se a pilo tak nějak automaticky „na Cyrila“. A čím častěji jsme to slýchali, tím samozřejmější nám to přišlo. Jenže ouha :O Opět zaúřadoval pan doktor, který nám radostně sdělil, že budeme mít holčičku. Přiznávám se, dost mě to vyvedlo z míry, a to i přesto, že mi bylo úplně jedno, co se narodí. Příčinou mého rozladění, které postupně přerostlo v beznaděj, byl fakt, že čekáme princeznu, pro kterou nemáme jméno. Vzniklo jakési vakuum, které mě ničilo. Cyril z minuty na minutu přestal být Cyrilem a naše malá neměla jméno :'( Přítel pochopil, co se děje a přišel s úžasným řešením. Napsali jsme na malé papírky dívčí jména, která se nám líbila, a rozhodli jsme se nechat vše na náhodě a určit jméno losem. Postupně jsme tahali a odkládali papírky, až zbylo jediné. Přestože jsme oba měli své favority ani jeden z nás nebyl o správném jménu pro naši holčičku přesvědčený. S obavami jsme tedy rozložili pečlivě složený papírek – ANNA. V tu chvíli z nás obou spadlo napětí a do mojí mateřské duše se zase nastěhoval klid. Stejně rychle jako se z našeho života vytratil Cyril, nastoupila v něm své místo Anna. Los rozhodl a my jsme se mu rádi podřídili. Naše Áňulka právě spí ve své postýlce a při každém oslovení, ať už je to Áňo, Aničko, Áňulí, Anýsku i jakkoliv jinak, ví, že je naším milovaným sluníčkem. A když bude přát štěstí, bude mít Anička jednou brášku Cyrila!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 příspěvků
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist