Společenská hra pro celou rodinu

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel v6568719f8975c a poslední změna proběhla 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1140971
    A Alicee
    Účastník

    Zdravím, budu ráda za tip na společenskou hru pro celou rodinu, mám děti ve věku 8 a 9 let.

    #1141067
    D Denisa35
    Účastník

    My jsme teď dcerce k narozeninám objednali tuto hru http://www.hrackarna.cz/p/adc-blackfire-kombi-rodinna-hra?utm_campaign= Je fakt zábavná, kombinují se barvy a čísla na hrací desce, aby jste získali více bodů. Dá se hrát jak v týmech, tak i proti všem. Nás moc baví, hrajeme ji teď pravidelně každý víkend.

    #1141111
    B Bognerka
    Účastník

    Holky, to je super nápad! Jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila – určitě hru Kombi taky pro syna objednám a budu mít první dárek 🙂

    #1141145
    Lamana
    Účastník

    Activity Junior, máme samozřejmě i pro dospělý, ale i tahle varinata je super.

    #1141455
    v6568719f8975c
    Účastník

    Ahoj všichni! Pokud vás zajímají hry pro děti i dospělé, narazil jsem na úžasný článek o fotbalu největších úspěchů, který byste si rozhodně měli přečíst. Tento poutavý průzkum světa fotbalu a pozoruhodných hráčů, kteří dosáhli nejvíce hattricků, vás zaujme. Užijte si fotbalovou cestu s celou rodinou!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist