Srpen 2013

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel H Hokota a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor

Anonym

porod v srpnu?<:o)

m
    markezka
    Registrovaný uživatel

porod v srpnu 😀 !

Anonym

tak to jsem ráda, že nerodím v Srpnu sama… Teda pokud se něco nezvrtne…

Anonym

Tak jestli vše dopadne dobře, tak budeme mít taky srpňátko.

k
    katjusha
    Registrovaný uživatel

Nebój, vše bude ok… Já už byla dvakrát u doktorky a 2 krát bylo vše o.k. Nějak jsme to neplánovali a já na to přišla až po měsíci /po měsíci flámů stresu a nevyvážené stravy/

Anonym

ahojky taky čekáme srpnátko,ještě to nemám potvrzené od doktora díky vanočním svátkum atd atd ale testy jsou pozitivní a nevolnosti mluví za vše 🙂 jak se holky citíme?moje je to druhé dítko,ale stejně se bojím jak o první 🙂

Anonym

Ahoj holky..:)
    Tak já si dnes ráno udělala těhu test a mám tam dvě čárčky:D …
    Mám strašnou radosta až to ten testík dám pod stromeček na vánoce příteli…a řeknu to své dcerce.

H
    Hokota
    Registrovaný uživatel

Ahoj holky, dneska jsem se prvně zaregistrovala. Jsem prvně těhu a rodit bych měla koncem srpna. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist