Tříletá prohlídka – co by vše mělo dítko umět

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Jones James a poslední změna proběhla 8 měsíci, 3 týdny.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #896893
  Anonym
  Neaktivní

  Ahoj všem,v srpenu budou malému 3 roky a tak nás čeká 3 leté prohlídka.Co vše mudr po takto starém dítku bude chtít.Syn je velice upovídaný a živoučký atk bych ráda na co se mám u mudr připravit.Děkuji všem.

  #896894
  k kaletka
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den-byla jsem na tříleté prohlídce..nás se ptali na různé obrázky na tabuli místo poznávání písmenek-kolečko,čtvereček,obdélníček,hvězdička,domeček,židle…barvičky…myslela jsem,že to malej nebude vědět,ale věděl to naprosto sám…já jsem si jen s ním jen občas povídala o tvarech..barvičky to ho baví poznávat-hlavně na autech…má nejraději zelenou a fialovou.výslovnost jsme v té době neměli příliš dobrou-říkanky vůbec jsme tedy neuměli-a nyní je taky s tím problém-teprve začíná chtít se něco naučit-bude mu v červenci 4 roky..

  #1138597
  Amanda Daria
  Účastník

  You should play the game Contexto. It includes challenging problems that you may work on on a daily basis to improve your mental fitness. https://contextogame.io

  #1141053
  Jones James
  Účastník

  Hey guys I’m new here and I’d like to share some game-related information. The finest play snake game is now available for females and young people. Usually, people play this game as a way to kill time, but this game is incredible, and I also used to play it. Try out this game and then let me know what you think.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist