Umělé oplodnění

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel A Andy10 a poslední změna proběhla 2 měsíci, 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1139667
    Majda2299
    Účastník

    Dobrý den maminky, chtěla bych se zeptat o radu. Kamarádka prodělala dva potraty a nejde jí vůbec otěhotnět. Už je z toho trochu zoufalá a já bych jí chtěla nějak pomoci. Vím, že existuje umělé oplodnění, ale sama s tím zkušenosti nemám. Budu ráda za rady od Vás, pokud jste si tímto také prošly, případně na jakou kliniku se obrátit? Děkuji.

    #1139801
    r Ratajka
    Účastník

    Dobrý den, to jste velmi hodná. Já zkušenost mám, podtoupila jsem IVF na klinice v Teplicích a tu mohu doporučit. Určitě ať si případně kamarádka zavolá nebo se podívá na web a vše si zjistí. Nejdříve je konzultace s lékařem, který vše dopodrobna vysvětlí. Nám se díky nim povedlo otěhotnět a porodila jsem zdravou holčičku. 🙂 Určitě doporučuji i genetiku, aby případně předešla možným postižením.

    #1139817
    Majda2299
    Účastník

    Moc děkuji, jste zlatá. Mohu vědět jaká klinika to v Teplicích je? Poslala bych jí pak rovnou odkaz ať si to prostuduje. Chtěla otěhotnět přirozeně, ale pokud by jí tady mohli pomoci, na co se trápit.

    #1139826
    r Ratajka
    Účastník

    Klinika se jmenuje Stellart. Je krásná, čistá. Hlavně ti doktoři a sestřičky jsou opravdu skvělí. Necítíla jsem se ani chvilku špatně. Určitě jí dokážou také pomoci. A hlavně jí to vysvětlí kvalifikovaný doktor. Přeji kamarádce hodně stěstí.

    #1142577
    A Andy10
    Účastník

    Dobrý den, velmi dobrá klinika je i tato https://www.ivf-zlin.cz/lecba-neplodnosti. Ta má opravdu velkou úspěšnost co se umělého oplodnění týče. Díky speciálním metodám, dokáže určit i nejlepší možnou léčbu a s jejich věrnostním programem, máte dokonce i při prvním neúspěchu, zdarma metodu EmbryoGlue zdarma. 🙂 Sestra tam podstoupila umělé oplodnění a zdařilo se jim ihned na poprvé. Navíc ta péče je naprosto úžasná. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist