Věkový rozdíl 2 roky

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Anonym a poslední změna je stará 6 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)
  • Autor

Anonym

Mám děti s věkovým rozdílem cca 2 roky a největším problémem u nás nebyla žárlivost, ale to, jak zařídit, aby každé z nich mohlo mít svůj program – se starším jsme chodili na cvičení, výtvarku, chtěla jsem i s mrňouskem, ale neměl kdo hlídat – ani jedno, ani druhé. Nejdřív jsem je vozila všude oba, ale pak jsem si řekla, že to nemá smysl, malé Aničce už se to nelíbilo,starší Lukin se zase nudil a na jejím cvičení křičel. Nejdřív jsem na aktivity chtěla rezignovat, ale pak jsem si řekla: A to ne! A pro sebe i všehcny z vás, kdo mají podobný problém jsme s kamarádkou založili andělky – http://www.andelky.cz – aktivity pro rodiče i děti s hlídáním všech zbývajících členů rodiny 🙂 Moc rádi vás uvidíme!

Anonym

vvv

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 1. (z celkem 1)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist